SadeceAntalyaspor.com
Engin Erdem

Üç Puanlı İntikam

26 Mayıs 2007 tarihi, çoğu Antalyasporlu için çok kötü bir anı olarak futbol tarihindeki yerini almıştır.

09 Mayıs 2018 - 9:29 'de eklendi.
Üç Puanlı İntikam

26 Mayıs 2007 tarihi, çoğu Antalyasporlu için çok kötü bir anı olarak futbol tarihindeki yerini almıştır. Ne mi olmuştu 2007 de? Şu an Alanyaspor teknik direktörlüğünü yapan Mesut Bakkal’ın çalıştırdığı ve başkanının bu sezon ligin ismini taşıdığı İlhan Cavcav olan Gençlerbirliği, herhangi bir iddası olmamasına rağmen çok istekli ve arzulu bir oyunla Antalyaspor’u yenerek kümesine neden olmuştur. Garipliklerle dolu bir maçın sonucunda çok ağlayan, kahrolan Antalyaspor taraftarının görüntüleri hala yayıncı kuruluşun arşivleri arasındadır.

Zaman çabuk geçiyor. Elbet bir gün 2007’de oynanan, pek de hoş hatırlamadığımız o kara günün intikamı bizim elimize geçecek inancındaydım. Fakat bunca sıkıntı, stres dolu 2018 sezonunun içerisinde bu intikamın bu seneye rastlayacağını söyleseler “Hadi oradan” derdim açıkçası.

Futbol bu, meşin yuvarlak nasıl Trabzon maçında kaleye girmek istemediyse futbolun adaleti Gençlerbirliği karşısında harika bir deplasman galibiyetinin yanında ligde kalmayı büyük oranda garantilememize ve aynı zamanda 2007’de bizi karanlığa atan Gençlerbirliği takımına karşı intikamımızı alarak, onlara aynı şekilde karşılık vererek onların umutlarını kırmamıza sebep oldu. Kısacası intikam alındı.

O zaman stadyumda, ekran başında üzülen ağlayan Antalyaspor taraftarı; kalbinizden Antalyaspor sevgisi hiç eksik olmasın!

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER