Futbol Konuşamıyoruz

1 Mayıs 2024 11:30

Ahmet Çolak yazdı…

Antalyaspor takımı için Hatayspor maçından sonra teknik ekip ve futbolcular ile birlikte lig bitmiştir. Sahaya öylesine çıkan sadece gününü doldurup mukavele tarihinin bitmesini bekleyen teknik ekip futbolcu grubuna ne kadar hükmedebilirdi ki! Hal böyle olunca ligin düşme adayı takımlarından dört yiyip geri dönersiniz. Bir de futbolculuğunuzun dönemini bilenler, tembel bir oyuncu olduğunuzu görenler oyuncularınızı nasıl antre ettiğinizi tahmin edebiliyorlardır.

Artık son dört müsabakanın oynanıp bitmesini beklemekten başka bir şansımız yok, hedefsiz bir takımı izlemek de taraftar için ıstıraptan öteye gitmiyor.

Futboldan başka her gün yeni bir kaosa uyanmak kırmızı beyazlı renklere gönül verenleri üzmeye devam ediyor. Yönetimsel anlamda belki de tarihin en kötü yönetimini izlemek ayrıca sıkıntı yaratmaya devam ediyor. Bir de belirsizlik ve güven ortamı da sarsılınca taraftar da olumsuzlukları yansıtmaya başlattı. Her şey normalmiş gibi gelmeye devam ediyor ve de futbol kamuoyuna her gün bir malzeme veriyoruz.

Istırap günlerinin bir an önce bitmesi ve Antalyaspor’u liyakat sahibi başkanlar ve yöneticilerin idare etmeleri en büyük temennimiz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.