Antalyaspor’umuzu Geri Verin

1 Mayıs 2024 11:30

Semra Kuzucu yazdı…

Trendyol Süper Lig’de 34. hafta geride kalırken, Bitexen Antalyaspor deplasmanda Vavacars Fatih Karagümrük’e misafir oldu. Kırmızı-beyazlı takım deplasmandan eli boş dönmedi, taraftara bolca hayal kırıklığı ve stres getirdi. Çünkü maç sonu istatistiklerine bakınca topla oynamayan bir takımdan nasıl 4 gol yedik diye insan sormadan edemiyor.

Sakatlığı olanlar, cezalılar, parası ödenmediği için maça çıkmayan futbolcular derken iç güveysinden bile beter bir kadroyla sahaya çıkıldı. Savunma hattının yaş ortalaması futbol için ortalamanın üstündeyken, sol bekin yaşı genç olduğu halde beklenen performansı gösteremedi. Sergen Yalçın’la takım olma ruhumuzu kaybettik. Artık “Biz Antalyaspor’uz” diyemiyoruz. Çünkü sezon başında Sabri Gülel ve Nuri Şahin’in oluşturduğu Antalyaspor, artık Kaosspor. Antalyaspor’da sadece 47 gün görev yapan bir teknik direktör vardı, belki birçok kişi tarafından hatırlanmıyor. Stjepan Tomas, sadece 47 gün boyunca görev yaptığı halde Sergen Yalçın’dan daha çok bizden biri gibi hissettirmişti. Sergen Yalçın, Antalyaspor’a yavan kaldı.

Antalyaspor, bu sezon Avrupa’ya gidebilecek potansiyele sahipken yanlış yönetilmenin ya da yönetilememenin kurbanı olarak yerinde saymaya devam etti. Kamera karşısına geçince herkes gece gündüz çalıştığını, elinden geleni yaptığını, hasta olsa bile takım için çabalamaya devam ettiğini söyledi. Bu kadar çabayla biz neden bir arpa boyu yol alamadık?

Eskiden Antalyaspor maçlarında hakem kararlarını, futbolcularının bireysel hatalarını konuşurduk, ama artık yönetilemeyen Antalyaspor’dan diğerlerine sıra gelmiyor. Maç günlerinde eleştirdiğimiz, hakem hatalarına sinirlendiğimiz Antalyaspor’u özledim.

Bize Antalyaspor’u geri verin!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.