Şimdi Başlıyoruz

A+
A-
18 Ocak 2017 09:24

İstanbul basını, lobisi ve takımları için artık çok ciddi ve gerçekçi bir hedefiz …

Sezon başı Alanyaspor maçından sonraki yazımda “Sahaya Bir İnebilsek” demiştim. Kafa olarak bütünü oluşturan herkesin ligin başladığının farkında olmadığını, bu yüzden de saha içini unuttuğumuzu söylemiştim.

Geldiğimiz nokta itibariyle şu an tam bir kenetlenme içindeyiz diyebilirim. Çünkü hala taraftar grupları ve yönetim arasındaki buzların eridiğini görmüyorum. Artık tam bir tablo oluşturmamız için buzların eritilmesi gerekiyor. Başkanımız Ali Şafak Öztürk’ün en kısa sürede bu durumu çözüme kavuşturmasını bekliyoruz.

Gaziantepspor maçı beklendiği gibi galibiyetle geçildi. Beklendiği gibi dedim çünkü şahsen son yıllarda ilk defa bir maç için insanların bu kadar inanmış şekilde, net olarak galibiyet beklediği bir maç gördüm. Bir kişi dahi bırakın mağlubiyeti beraberliği dahi aklından geçirmiyordu. Gerçekten sezon başı ile şu an çok farklı noktaya gelmişiz kafa olarak.

İşte gerçek mücadele bundan sonra başlıyor. Zaten Eto’o transferi ile başlayan süreç şu anda devre arası yaşananlarla zirveye ulaştı. İstanbul basını, lobisi ve takımları için artık çok ciddi ve gerçekçi bir hedefiz. Belki çok abartı gibi gelebilir ama şu anda İstanbul bize karşı  şu modda; “Yılanın başı küçükken ezilir

İşte gerçek mücadele bundan sonra başlıyor. Sadece saha içi değil her alanda bakalım ne kadar birlik olabiliyoruz ve uyanık kalıp tuzaklara düşmüyoruz.

Şimdi başlıyoruz!