Bitse de Gitsek

8 Mayıs 2024 09:00

Evren İlkdoğan yazdı…

Antalyaspor için sezon bitti. Hocasıyla, futbolcusuyla, taraftarıyla artık sezonun sona ermesini bekliyoruz. Sezonun son düzlüğünde amaçsız kalmak ve rahatlıkla Avrupa yapabilecek bir kadronun beklentilerin altında kalması, camianın çoğunluğunda hayal kırıklığı yarattı. Sergen Yalçın beklenen açıklamayı yaptı ve gelecek sezon Antalyaspor’da olmayacağını söyledi.

Peki o zaman kalan haftalarda Sergen Yalçın’ın takımın başında kalmasının anlamı nedir? Bu soruya kimsenin mantıklı cevap verebileceğini zannetmiyorum. Gelecek sezonun planlaması başladı mı? Hangi futbolcularla sözleşme uzatılacak? Sarıç’in bonservisi alınacak mı? En önemlisi mevcut yönetim her geçen gün daha da artan dosyaları kapatıp, transfer yapabilecek mi?

Akıllarda çok fazla soru var ama maalesef cevapları şu an için havada kalıyor. Alex de Souza gibi futbolculuk kariyeri tartışılmaz bir ismin hoca olarak ne verebileceğini zaman gösterecek. Eğer kendi bağlantılarını da kullanıp transferde nokta atışı isimler getirebilirse başarılı olabilir.

Bu hikayenin sonu nasıl bitecek bilmiyorum ama hepimiz için ilginç bir sezon olacağı kesin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.