Antalyaspor Futbol Okulu Muğla ve Burdur’da

Antalyaspor Futbol Okulu, il dışındaki altıncı ve yedinci şubelerine “merhaba” dedi.

Antalyaspor Futbol Okulu Muğla ve Burdur’da
8 Mayıs 2024 17:43

Bir yandan Antalya’nın pek çok bölgesinde bulunan şubelerinde çalışmalarını sürdürürken bir yandan da ülkemizin çeşitli bölgelerinde yeni şubeler edinmek için projelerine devam eden Antalyaspor Futbol Okulu, il dışındaki altıncı ve yedinci şubelerine “merhaba” dedi. Kulüp Yönetim Kurulu Üyeleri Tahir Özdaş ve Selin Tezel’in katılımları ile imzalanan protokol ile birlikte Antalyaspor Futbol Okulu ailesine Muğla ve Burdur şubeleri de katıldı.

Hasan Subaşı Tesislerinde düzenlenen imza töreninde yöneticilerin yanı sıra Antalyaspor Futbol Okulu Koordinatörü Ramazan Özen, Antalyaspor Futbol Okulu Muğla şube sorumlusu Özcan Öz ve Burdur şubesi sorumluları Veli Akbulut ile Fatih Yılmaz yer aldılar.

Törende söz alan Koordinatör Özen, Antalyaspor’un tüm futbol okulları gibi geleceğin yıldızlarının yeşil sahalardaki ilk adımlarında yanında olacak olan yeni şubelerden Burdur şubesi ilgili bilgiler 0546 928 45 52 numaralı telefondan, Muğla şubesi ile ilgili bilgiler ise 0555 558 75 47 numaralı telefondan alınabilir durumda olduğunu hatırlatarak yapılan yeni anlaşmanın kırmızı beyazlı camiaya hayırlı olmasını diledi.

Atılan imzalar sonucunda Antalya’nın merkez ilçeleri ile birlikte Manavgat, Serik, Kemer, Kumluca, Kocaeli, Denizli, Gaziantep, Diyarbakır ve Tahran (İran) şubeleri bulunan Antalyaspor Futbol Okulları’nın Muğla ve Burdur’u da bünyesine kazandırdığı tören, fotoğraf çekimi ve hayırlı olsun temennileri ile sona erdi.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.