SadeceAntalyaspor.com
Hatice Merve Korkmaz

Evimizde Yabancı Kaldık

Bülent Hocam soyadına uygun hareket etmelisin. Bu korkak, defansif oyun bize yakışmıyor. Doukara’nın tüm yeteneğini gizliyorsun farkında değil misin?  

05 Şubat 2019 - 8:27 'de eklendi.
Evimizde Yabancı Kaldık
6-2’lik bir yenilgi…
Üstelik biz bu takımı kendi evinde 3-2 yenmişiz. Kendi evinde 6-2 yenilmek nedir yahu?
Neresinden baksan tutarsızlık.
Neresinden baksan disiplinsizlik.
İyi günde de kötü günde de her zaman destek vereceğiz elbette ama yapılan yanlışlara yanlış demezsek bu takımın hali ne olur?
Bülent Hocamıza hep teşekkür ettim, hep arkasında durdum. Ama hep söyledim, hedefi küçük tutmak bizi moral olarak düşürür. Dediğim gibi de oluyor. Takımın dördüncü sıradayken sen “hedefimiz ligde kalmak” dersen tırnaklarınızla kazıdığınız konumu da böyle kaybedersiniz. Futbolculara koy hedefi Avrupa kupaları diye ilk yarıda oynayan hırsı kaybedecekler miydi?
Velev ki gidemedik Avrupa’ya, hatta ligi ortalarda bitirdik diyelim açıklaman yüzünden sana ceza mı keseceklerdi?
Neden Hocam, neden?
Takım iyi haldeyken neden hedefi küçük tuttun? Bu adamları küçük gören herkes neye uğradığını şaşırırken sen takımına olan inancını neden kaybettin?
Bu kadar mıydı her şey?
Elinde Diego var sakatlıktan çıktı, riske atmamak için oynatmadın anlarım ama gelen iki transfer sana kondisyonlu geldi. Neden ilk 11’e almadın da üç gol yiyince aldın?
Bülent Hocam soyadına uygun hareket etmelisin. Bu korkak, defansif oyun bize yakışmıyor. Doukara’nın tüm yeteneğini gizliyorsun farkında değil misin?
Cesur oynamalıyız, kendi evimizde de deplasmanda da cesur oynamalıyız. “Korkmaz’ın öğrencileri” Bülent Hocanın futbolcu hali gibi olmalı. O sahadan o ruh kaybolmamalı. Yenilsek bile bizler o takımın orada savaştığını görsek yetecek. Belki 8-0 yenileceğiz ama o takımın savaştığını görüp sahip çıkacağız. Bizler bu armanın daimi bekçileriyiz. Kaç hoca, kaç futbolcu, kaç yönetim gitti geldi ama o tribünlere iyi bakın oradakiler asla gitmedi!
Küme düşebileceğimiz maçta bile akın akın Fenerbahçe’ye deplasmana gitti bu taraftar. Çok şey istemiyoruz yahu! Bizim gibi inanın, ilk yarıdaki gibi savaşın istiyoruz. Bunu çok görmeyin. Bunu bize çok görmeyin.
Herkese “VAR”da bize  “YOK” mii…
Hakem bey bizi nasıl kıtır kıtır doğradın be. VAR uygulamasını da işine geldiği gibi nasıl kullandın helal olsun sana ve yazıklar olsun bir takımın kaderiyle oynadın. Bir sürü insanın ahını aldın. Sana daha fazla yazıp kalemime yazık edip sinirlerimi de harap etmek istemiyorum. Ama İstanbul seviciliğiniz hiç bitmeyecek onu da bir kez daha görmüş olduk. Yazıklar olsun.
En büyük suçlulara geliyorum şimdi.
Antalyaspor stadında görevli olan güvenlikler uyuyor mu yahu? Rakip takımın formasıyla, atkısıyla nasıl oluyor da benim kendi taraftarlarımın içine alıyor bunları?  Bu güvenlik ne iş yapıyor?
Cenaze evinde düğün olmaz, a dostlar! Kalkıp bir de utanmadan seviniyorsunuz, hem de kendi taraftarlarımın içerisinde! Gidin takımınızı deplasman tribününden destekleyin, ne işin var Antalyaspor taraftarının içinde. Sen kendi evinde içine Fenerbahçeli, Galatasaraylı, Bursasporlu birisini görsen kavga çıkartmaz mısın?  Bizimkiler efendice çıkartın deyince de polisimiz de güvenliğimiz de onları koruyor.
Yahu orası benim evim, benim!
Antalyasporluların evi orası.
Bu taraftara kendi evinde deplasmana gelmiş gibi davranmayın artık!
Bu konuya yönetimimiz ve Ali Şafak Başkanımızın acilen el atması gerekiyor.
Hiçbir statta rakip takımın forması, atkısı, şapkasıyla ev sahibi tribününe giremezsiniz. Stada girmeyi bırakın stat çevresinde bile dolaşamazsınız. İnsanlar  size saygı gösterip  stat etrafında gezmenize bir şey demiyorsa sizler de abartıp o üstünüzdekilerle bizim tribünümüze giremezsiniz. Üstelik dışarıya çıkarttığınız adamları kışkırtır gibi içeriye alıp Antalyaspor taraftarı tepki gösterince de Antalyasporlulara saldıramazsınız. Bu dünyanın hiçbir yerinde kabul görmez. Tribünde sadece Antalyasporlu ürünlerle gelenlerin başımızın üzerinde yeri olacaktır. Diğerlerinin Antalyaspor taraftarı içerisinde işi yok.
Antalyaspor’da ya yönetim bir şey yapmalı ya da taraftarlarımız gerekeni yaparken taraftarımıza terörist gibi davranılmamalı. Kendi evimizde bize yapılanlar çok yanlış. Buna dur denilmesi gerekiyor. Rakip takıma ait hiçbir şeyle içeriye almamalısınız! Her İstanbul takımıyla olan maçta bunu yaşıyoruz. Rakip takım formasıyla gelenlere de iki çift lafım olacak, madem Antalyaspor’u tutmuyorsunuz bari geldiğiniz takıma saygınız olsun da rakip takım formasıyla aramıza karışmayın.
Güvenlikler ve polisler de karıştırılmasına bir zahmet izin vermesinler. Kendi evimizde yabancı olmak istemiyoruz.
Velhasıl kelam bu yenilgiyi bırakıp önümüzdeki maçlara bakacağız. Yeni yapılan transferlerimizden umutluyum. Ama 90 dakika sahada görmeden daha fazla yorum yazmak istemem.
Haftaya görüşmek üzere büyük Antalyaspor taraftarı…
Sevdamız ve umutlarımız yüreğinizden düşmesin.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRTBENZER HABERLER