SadeceAntalyaspor.com

Sporcular Yüzme Teşvik Yarışına Katılıyor

Antalyasporlu yüzücüler, Süleyman Erol Olimpik Yüzme Havuzu’nda düzenlenen 7-8/9-10 Yaş Bayan-Erkek Yarışları’nda yarışacak…

10 Şubat 2018 - 14:39 'de eklendi.
Sporcular Yüzme Teşvik Yarışına Katılıyor

Antalyasporlu yüzücüler, 10 ve 11 Şubat 2018 tarihlerinde Süleyman Erol Olimpik Yüzme Havuzu’nda düzenlenen 7-8/9-10 Yaş Bayan-Erkek Yarışları’nda yarışacak.

7-8 Yaş grupları için 10 Şubat 2018 Cumartesi günü 10.00 ve 15.00’da düzenlenecek yarışlar, 9-10 yaş grupları için 11 Şubat 2018 Pazar günü 10.00 ve 15.00’da düzenlenecek.

Antalyaspor’un yarışlara katıldığı branşlar ve katılan oyuncular şu şekilde:

7-8 YAŞ GRUBU

50 Metre Serbest – Kızlar:

* Lidya Erdoğan , Tuba Görücü, İrem Çağman

50 Metre Serbest – Erkekler:

* Adnan Bartu Yargıç, Ahmet Efe Altundağ, Mert Demirtaş, Oqtay Mehdiyev, Kuzey Taylan Sener

50 Metre Kurbağa  – Erkekler:

* Mert Demirtaş

50 Metre Sırt  – Kızlar:

* Lidya Erdoğan , İrem Çağman, Tuba Görücü, Ayşe Elif Yavuz, Kezban Tunalı

50 Metre Sırt  – Kızlar:

* Lidya Erdoğan , İrem Çağman, Tuba Görücü, Ayşe Elif Yavuz, Kezban Tunalı

50 Metre Sırt  – Erkekler:

* Kuzey Taylan Sener, Adnan Bartu Yargıç, Oqtay Mehdiyev

___________________________________________________________________

9-10 YAŞ GRUBU

50 Metre Serbest – Kızlar:

* Bade Öztürk, Elvin Layra Güldal, Tuana Ata , Selen Birsel, Beren Çağman, Camila Tuana Çardaklı, Deniz Yaren Sayın, Nehir Yıldırım, İpek Kara

50 Metre Serbest – Erkekler:

Mevlüt Efe Güler, Ahmet Arıkan, Boran Atasoy, Muhammet Sümber, Veli Üzer, Berktan Gülistan, Ata Kuzeli, Arda Güneş, Efe Dökümcü, Onur Onursal, Kağan Balcı, Caner Kaan Sarıca, Boğaçhan Tuncer, Toygu Taş, Tarık Korkmaz, Buğra Büyükduykular, Bartu Genç

50 Metre Kurbağa – Kızlar:

Bengisu Gürbüz, Tuana Ata, Beren Çağman, Nehir Yıldırım, Camila Tuana Çardaklı, Deniz Yaren Sayın

50 Metre Kurbağa – Erkekler:

Mevlüt Efe Güler, Ata Kuzeyli, Veli Üzer, Bartu Genç, Mare Barışık, Arda Güneş, Efe Dökümcü, Caner Kaan Sarıca, Buğra Büyükduykular, Berktan Gülistan, Onur Onursal, Toygu Taş

100 Metre Serbest – Kızlar:

Elvin Layla Güldal, Bade Öztürk, Selen Birsel, Selin Sertel

100 Metre Serbest – Erkekler:

Ahmet Arıkan, Boran Atasoy, Muhammet Sümber, Bartu Genç, Kağan Balcı, Tarık Korkmaz, Boğaçhan Tuncer, Ata Kuzeyli

50 Metre Kelebek – Kızlar:

Arzu Melis Torun, Bade Öztürk, Tuana Ata, Deniz Yaren Sayın

50 Metre Kelebek – Erkekler:

Mevlüt Efe Güler, Arda Güneş, Muhammet Sümber, Efe Dökümcü

50 Metre Sırt – Kızlar:

Elvin Layra Güldal, Beren Çağman, Arzu Melis Torun, Bengisu Gürbüz, Selen Birsel, Selin Sertel, İpek Kara, Camila Tuana Çardaklı, Nehir Yıldırım

50 Metre Sırt – Erkekler:

Boran Atasoy, Mare Barışık, Ahmet Arıkan, Buğra Büyükduykular, Kağan Balcı, Tarık Korkmaz, Berktan Gülistan, Caner Kaan Sarıca, Veli Üzer, Boğaçhan Tuncer, Toygu Taş.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.







BENZER HABERLER