Ali Şafak Öztürk’ten Transfer ve Hedef Açıklaması

Başkan Ali Şafak Öztürk, sosyal medya hesabından transfer konusuna ve kırmızı-beyazlıların hedefine değindi.

Ali Şafak Öztürk’ten Transfer ve Hedef Açıklaması
20.08.2019
A+
A-

Başkan Ali Şafak Öztürk, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile taraftarların transfer isteğine değindi ve Antalyaspor’un yeni sezondaki hedeflerine dair açıklama yaptı.

Ali Şafak Öztürk, kendisinin başkan olduğu iki sezonda da Avrupa’yı kıl payı kaçırdıklarına dikkat çekerek, “Takımımızı kendi şirketlerini batırıp Antalyaspor’u batırma noktasına gelen ve oyuncu transferlerinden komisyon alan soytarıların elinden kurtarıp, bağırsakları temizledik.” diye konuştu.

Ülke olarak takıntıların başında “hedef koyma”nın geldiğini de vurgulayan Başkan Öztürk, hedeflerinin bütün maçları kazanabilmek ve en iyisini yapmak olduğunu söyledi ve “Yolun sonu şampiyonluk mu olur, Avrupa mı olur, göreceğiz. Ama hedef konusunu takıntı haline getirmek yerine, bu güzel yarıştan keyif alalım.” dedi. 

Transfer konusuna da açıklık getiren Ali Şafak Öztürk, “İlk başta eldeki kadroya güvenin. Planlarımız doğru işliyor. En doğru şartların oluşması için dikkatli davranıyoruz ve ona göre oyuncu takviyesi yapacağız. Ahkam kesmek, kötülemek çok kolay… İyi günde ve kötü günde bu takımın yanında olun arkadaşlar!” ifadelerini kullandı.

View this post on Instagram

Birlikte yeni sezonu galibiyetle açmanın sevincini yaşadık! Başkanlık sürecimde gördüğüm başarıya ulaşmaktaki en büyük etken, doğru kimyayı, aile ortamını oluşturmaktır. Eğer siz yönetimiyle, teknik ekibiyle, oyuncularıyla ve taraftarıyla birlik olup, birbirinize güvenirseniz işte o zaman her türlü engeli aşarsınız! Başkan olarak tamamladığım iki sezonda da Avrupayı kıl payı kaçırdık. İlk sezonumuzda Antalyaspor tarihinin en fazla puanını toplayarak, Antalyaspor tarihinin en başarılı dönemini yaşadık! Diğer sezonda ise düşmenin en büyük adayı olarak gösterilen takımımızı son hafta mağlubiyetiyle 7. yaptık. Kulübümüzü kendi şirketlerini batırıp Antalyaspor’umuzu da neredeyse batıracak olan, oyuncu transferlerinden komisyon alan, yüzüne tükürsen yarabbi şükür diyecek soytarıların elinden kurtarıp, itibar ve vizyon kazandırdık. Bağırsakları temizledik! Maalesef ülke olarak takıntılarımızdan birisi hedef koymaktır. Bizim olduğumuz her yerde hedef bütün maçları kazanabilmek, en iyisini yapmaktır. Ha bu yolun sonu Şampiyonluk mu olur, Avrupa mı olur, orta sıralar mı olur hepimiz göreceğiz. Ama hedef konusunu uzatıp, takıntı haline getirmek yerine, bu güzel yarıştan keyif alalım! Şunu da ekleyeyim, ben bu sezon ki kadar karakterli ve güçlü bir ekiple hiçbir zaman çalışmadım! Eğer diğer sezonlarda zor imkanlarla bunları başardıysak inanınki bu sezon daha iyi yerlere gelebiliriz! Ama başkan transfer dediğinizi duyar gibiyim)) Yahu her seferinde yaptığımız gibi yine gerekeni yapacağız! Mali durumumuzdan dolayı en doğru şartların oluşması için dikkatli davranıyoruz ve ona göre oyuncu takviyesi yapacağız. Ama ilk başta eldeki kadroya güvenin!!! İlk maçımızda çıktığımız ilk onbir, ligin 2. en düşük yaş ortalamasına ve en fazla Türk oyuncuya sahip onbiri. Yani planlarımız doğru işliyor! Ahkam kesmek, kötülemek çok kolay… Yeri gelecek bu takım kötü oynayacak, kaybedecek ama birlik olursak kötü günlerimizde kısa olur ve hepimiz gelecek başarıların mimarı oluruz! İyi günde ve kötü günde bu takımın yanında olun arkadaşlar! Seviliyorsunuz! #BizAntalyasporuz

A post shared by Ali Safak Ozturk (@alisafakozturk) on

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.