Game Over

16 Ocak 2024 10:00

M. Okan Okuş yazdı…

Nelerden konuşacaktık, nerelere geldik. Harika bir oyundan, Safuri’nin maestro gibi takımı yönetmesinden, 35’lik Güray’ın sayısız bindirmesini; Sergen Hocanın 98 dakika oyuna hükmetmesini anlatacaktık.

Ama ne olduysa Sagiv Jehezkel’in attığı gol sonrası yaptığı hareket bütün gündemi allak bullak etti. Sagiv’in yaptığının savunulacak yanı yok. Gaziantep maçı zor unutuldu. Milli takımda istediğini yap ama burada, kulüp takımında yapamazsın. Maçın da güzel futbolun da önüne geçtin. Haftaya rahat kazanılacak maça gereksiz gerginlik yüklettin. Yaptığı yanlıştı, bu işin bir tarafı.

Maalesef yönetim soğukkanlı davranmak yerine yangına benzinle gitti. Gaziantep maçında yaşanan bir olay var. Çeker oyuncuyu konuşursun, ülkenin hassasiyetlerinden bahsedersin ve oyuncu kendine çeki düzen verir. Vermezse gereğini yaparsın.

Antalyaspor’un 57 yıllık tarihinin en krizli gecesi geçen geceydi. Maalesef bu yönetim anlayışı, bu durumun altında kaldı.

Göreve geldiğiniz andan itibaren maalesef başarılı olamayacağınız belli idi. Sosyal medyada gerçek Antalyaspor taraftarından aldığınız destek yok. İstifa edin ve gerçek taraftarın gönül bağını takımdan kopartmayın.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.