İlk Yarı Değerlendirmesi

A+
A-
4 Ocak 2017 10:26

Hafta sonu açılacak olan tesisler, yeni stadyum, vizyonu geniş olan yönetim ve hocamızla güzel günler bizi bekliyor …

Yeni sezona yönetim değişikliği ile başladık. Önce Eto’o sorunu baş gösterdi. Ben de dahil herkes bu konu da duygusal davranarak Eto’o’nun gönderilmemesini istedik. Eto’o geçen yıl ki performansından uzaktı. Sonuç olarak Eto’o kafa olarak burada değildi, ta ki Rize maçına kadar…

Sportif başarısızlığın olduğu dönemde yönetimin yaptığı en iyi iş, hoca değişikliğiydi. Morais’in gönderilmesi ve Rıza Hocanın gelmesi, kışın ardından baharı yaşattı bize. Ark arkaya gelen galibiyetler bir anda Avrupa seslerini yükseltti. Genel olarak ligi orta sırada bitirdik.

Geçen yıl ile kıyaslama yaparsak bir puan fazlamız var. Şimdi ise yeni transferler ile daha iyi olacağız. Umarım doğru transferler yapılacaktır. Önemli olan doğru transferlerin yapılması… İki tane kanat oyuncusu alırsak en büyük sorunumuzu çözmüş olacağız. Kafa toplarında etkili olan Deniz Kadah’ı bu anlamda kullanamadık çünkü.

Sonuç olarak 2017 günlerinde önü açık bir Antalyaspor var. Hafta sonu açılacak olan tesisler, yeni stadyum, vizyonu geniş olan yönetim ve hocamızla güzel günler bizi bekliyor. Tabi bu gelecek başarılarda en büyük pay cefakar taraftarın. Her başarıda onların payı yadsınamaz.

Ayrıca 2016 yılında sayısız deplasman yapan taraftarlarımızı kutluyor, yeni yıllarda nice deplasmanlara diyorum.

Mutlu Yıllar Antalyaspor Ailesi. Antalyaspor ile kalın.