TFF’den Antalya Ziyareti

TFF’den Antalya Ziyareti
18 Aralık 2015 14:20

TFF’nin Antalya bölgesinde yapmayı planladığı kamp ve eğitim tesisleri için Antalya’ya gelen heyet, Menderes Türel’i ziyaret etti.

TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Başkanvekilleri Servet Yardımcı, Nihat Özdemir, Ali Dürüst, Yönetim Kurulu Üyeleri Yaşar Aşçıoğlu, Mustafa Çağlar ve Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, bu sabah saatlerinde Antalya’ya gelerek Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i makamında ziyaret etti. Düzenlenen buluşmada Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer de hazır bulundu.

TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve beraberindeki heyet, toplantının ardından tesisin yapılması planlanan bölgeyi ziyaret etti.

Ziyaretle ilgili açıklama yapan TFF Başkanı Yıldırım Demirören, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Antalya, sadece ülkemizin değil dünyanın en önemli futbol şehirlerinden bir tanesi. Binlerce takımı ağırladığımız bu güzel bölgede TFF olarak kalıcı bir eser bırakmayı planlıyoruz. Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri gibi dünyanın önde gelen futbol tesislerinden birisini Antalya’ya kazandırarak bu futbol şehrinde biz de yer almak ve özellikle kış aylarında tüm kurs ve eğitim çalışmalarımız ile Milli Takım kamplarımızı burada organize etmek istiyoruz.

Antalya’nın bir futbol şehri olmasında büyük katkıları olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’e bu projemize verdiği tüm destek ve futbola olan hizmetleri için özellikle teşekkür ederim.