Barış ve Serhat Ozan’a Milli Davet
Antalyaspor hentbol takımının iki sporcusu Ankara’daki kampa davet edildi.
![Barış ve Serhat Ozan’a Milli Davet](https://sadeceantalyaspor.com/wp-content/uploads/2021/07/baris-serhat-milli-davet.png)
Antalyaspor Hentbol takımında forma giyen sporculardan Barış Buğday ve Serhat Ozan Karadoğan, 16-22 Ağustos 2021 tarihlerinde Letonya’nın başkenti Riga’da düzenlenecek olan 2021 19 Yaş Yıldız Erkekler Avrupa Şampiyonası için 11-18 Temmuz 2021 tarihleri arasında düzenlenecek kampa davet edildi.
Barış ve Serhat Ozan, ilerleyen günlerde 11-18 Temmuz 2021 tarihleri arasında Ankara THF Spor Kompleksi Tesislerinde düzenlenecek olan kampa katılacak ve ağustos ayındaki şampiyona için as kadroya girmeye çalışacak.