SadeceAntalyaspor.com
Necdet Tuna

İsyan Kokusu

Transferlerde hali hazırdaki oyuncuların durumu veyahut yeni gelen oyuncuların takıma nasıl uyum sağlayacağı gibi konuların düşünülmediği aşikar …

13 Eylül 2017 - 7:52 'de eklendi.
İsyan Kokusu

Bu transfer sezonunda Antalyaspor, on bir yeni oyuncu kadrosuna kattı. Bu transferlerde takım içi dengeler, hali hazırdaki oyuncuların durumu veyahut yeni gelen oyuncuların takıma nasıl uyum sağlayacağı gibi konuların düşünülmediği aşikar.

Camia yapılan transferleri sahada görmek istiyor. Bu konuda da Rıza Çalımbay’a iyiden iyiye baskılarını arttırmaya başladılar. Rıza Hoca da yeni transferleri yavaş yavaş takıma monte etmeye başladı. Ama gözden konu şu; ya geçen seneden kalan oyuncular ne olacak? Biz bu oyuncularla geçtiğimiz sezonu 5’inci sırada bitirdik. Büyük fedakarlıklarla, hırslarıyla, mücadeleleriyle takımı sırtladılar. Bizlere Avrupa kupalarına katılma heyecanı yaşattılar. Özellikle devre arasında aramıza katılan Salih Dursun’un bu konudaki hırsını emeklerini hepimiz takdirle karşıladık. Ama Galatasaray maçında yedek kulübesinde yüzü asık bir şekilde oturduğunu da herkes görmüştür herhalde. Hatta son 4 dakika oyuna girdiğinde artık sinirle mi, yoksa hırsıyla mı bilmiyorum ama iki tane kartlık hareket yaptı. Selçuk İnan topu dünyanın yörüngesine göndermese şuan bambaşka şeyler konuşuyor olabilirdik.

Demem o ki yapılan transferlerde takım içi dengeler gözetilmedi ve bu oyuncularda büyük bir agresiflik yarattı. Bunu Eto’o açık açık söyledi. Sadece Eto’o ile kalmayacağını da iyi bilin. Takım içerisinde bir ajanım yok, bildiğim bir şey de yok sadece hislerime göre yazıyorum ve bunu görüyorum ki bir isyan kokusu var. Antalyaspor’un oyuncularının hepsi çok iyi profesyonel o yüzden bunu sahaya yansıtmıyorlar. Ama bu nereye kadar devam edebilir kimse bilmiyor.

Belki de iyi bir sportif direktörle bu konular çözülebilir. Ama bu gelecek sportif direktörün isimli birisi olması gerekir.

Galatasaray maçına gelecek olursak, oynanan oyundan herkes çok memnun. Bu yüzden yüzler gülüyor. Geçtiğimiz yıl her şey Kayseri deplasmanında başlamıştı ve yine bir Kayseri maçı arifesinde taraftar grupları deplasman organizasyonlarını yapmaya başladı bile.

Dört haftada üç puan topladık. Bizim için yeterli değil ama Galatasaray maçındaki oynanan oyun yeniden umutlarımızı yeşertti. Kayseri deplasmanından alınacak bir galibiyetle yukarılara çıkabiliriz.

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER