SadeceAntalyaspor.com
Konuk Yazar

Güzel Günler

Sportif anlamda başarının sağlandığı bu haftalarda tesisleşme anlamında da yeni gelişmeler bizi bekliyor …

16 Kasım 2016 - 8:26 'de eklendi.
Güzel Günler

Antalyaspor sevdalıları, merhaba.

Bilindiği üzere takımımız son iki haftayı galibiyetle kapattı. Alınan altın değerindeki bu puanların ne kadar önemli olduğu ilerleyen haftalarda daha da belirginleşecek. Talihsizce bir puana razı olduğumuz Rizespor maçı galibiyetle kapatılsa idi bizim için daha da iyi olurdu. Artık önümüzdeki maçlara galibiyet parolası ile çıkıp, ilk yarıyı puan sıralamasında üst sıralarda yer bularak kapatmamız gerekiyor. Rıza Çalımbay Hoca ilk yarıya kadar alınan her puanın altın değerinde olduğunun farkında.

Sportif anlamda başarının sağlandığı bu haftalarda tesisleşme anlamında da yeni gelişmeler bizi bekliyor. Bilindiği üzere Döşemealtı’nda bulunan tesislerimiz tamamlandı. İkinci yarı itibariyle takımımız antrenmanlarını burada gerçekleştirecek. Peki sadece bununla tamamlanacak mı tesisleşme hamlemiz? Tabi ki hayır. Aynı bölgede bulunan eğitim alanına yapılacak Antalyaspor Koleji, takımımızın geleceğine yapılan bir yatırımdır. Büyük kulüp olma yolunda atılan en önemli projedir. Bu projeleri gerçekleştirmek adına Antalyaspor A.Ş.’nin inşaat ve taahhüt işlerini kapsayan yeni bir şirket kurduğu ve kulübe gelir sağlamak adına ihalelere gireceği söylentiler arasında. Kurulan bu şirkette A.Ş.’nin en büyük hissedarı olan Antalyaspor Kulübü Derneği’ni temsilen kimsenin olmaması eksiklik olsa da ilerleyen zamanlarda bunun bir düzene gireceğini düşünüyorum. 

Önümüzdeki hafta oynanacak  Trabzonspor maçına hazırlanan takımımızın sakatlıklar yüzünden biraz sıkıntı çekeceğini düşünüyorum. Fakat bu zorlu deplasmandan da puan veya puanlar çıkarabilecek bir takımımız olduğu kanaatindeyim. Eto’o’nun bu hafta olmaması ne kadar handikap da olsa Adanaspor maçına hazır bir Eto’o bizim için daha iyi olacaktır.

Antalyaspor için artık puan cetvelinde üst sıraları hedefleme zamanı. Taraftarının desteği ile güzel günler bizleri bekliyor. Ali Şafak Öztürk Başkanın yerinde bilet fiyatı politikaları ile stadımız artık dolmaya başlayacak. Biz taraftarlara düşen takımımızı her şartta kayıtsız desteklemek.

Saygılarımla.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER