SadeceAntalyaspor.com
Himmet Güler

Yanlış Nerede

Antalyaspor tribünü takımına içeride dışarıda sahip çıkarken biraz da futbolcuların ekmek yedikleri kulübe sahip çıkması gerekmez mi…

14 Mart 2018 - 7:56 'de eklendi.
Yanlış Nerede

Takımımız yine bir deplasman maçından daha mağlup ayrılarak haftayı kapadı. Sezonun sonu yaklaşıyor ve maalesef deplasmanda galibiyetimiz yok. Tamam, deplasmanda galip gelemiyorsak da evimizdeki maçları kazanalım diyorum lakin o zamanda evimizdeki tüm maçları kazansak bile puanımız 37 oluyor ve bu puan bizi maalesef küme düşürür. Yani bizim mecburen deplasmanlardan puan ve puanlar ile dönmemizin zamanı geldi de geçti bile.

Göztepe deplasmanında maça çok iyi başladık aslında. Ama dakikalar ilerledikçe takım durmaya başladı. Sanırım kafasında Antalyaspor’u bitirmiş oyuncularımız var. O kadar belli ki bu oyuncular her şey ortada. Bu oyuncular yüzünden diğer istekli oyuncuların emekleri de boşa gidiyor.

El Kabir kadro dışı kalınca takımın bütün  dengesi bozuldu. Zaten dar bir kadro ile oynamaya çalışırken  sol kanatta Maicon oynamaya başladı. Sağ kanata da Aydın gibi bir oyuncuyu gönderdiğimiz için Emre’yi koyuyoruz. Yani halimiz içler acısı. Bekler deseniz illallah ettirdiler. Çağdaş futbolda hızlı koşmayan beklerin yeri yok artık. Bizimkiler kağnı gibi olunca Halil gibi süratli bir oyuncu otobana çeviriyor kanatları ve mağlup oluyorsunuz. Topu oyuna sokma becerisi olmayan stoperlerin devri bitti artık. Oyun o bölgede kuruluyor günümüzde ve bizde maalesef Diego gibi bir oyuncu var. Hırsına birşey diyemem ama gerçekten bu lig için bu performans yetersiz. Bu kadar olumsuzluklar dizisi olunca da mağlubiyetler ardarda geliyor ve lig bitimi de geliyor. Diyecek bir şey yok.

Takımın performansı ne kadar berbat ise tribünün performansı da günden güne yükseliyor. Kontenjan problemi yaşadığımız bu deplasmanda müthiş bir tribün performansı vardı bizim adımıza. Göztepe gibi bir deplasmanda tribün desteği vermek zordur, konsantrasyon ister. Ama Antalyaspor tribünü orada hakkını verdi hatta Göztepe tribünleri bile şimdiye kadar oraya gelen en sağlam deplasman tribününün Antalyaspor tribünü olduğunu söylediler. Antalyaspor tribünü takımına içeride dışarıda sahip çıkarken biraz da futbolcuların ekmek yedikleri kulübe sahip çıkması gerekmez mi?

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER