SadeceAntalyaspor.com
Himmet Güler

Hatalar

Puanı hak edecek hiçbir şey yapmadık maalesef. Deplasmanda galibiyet alamayan hiçbir takım ligde kalamaz…

14 Şubat 2018 - 7:44 'de eklendi.
Hatalar

Galatasaray maçı boyunca hatalar zinciri yapınca farklı mağlubiyet de kaçınılmaz oldu. Gelin biraz istatistiksel bazda maça bakalım:

Maçın genelinde topla oynama yüzdesinde rakipten üstün olan taraf bizdik. En fazla pas yapan üç futbolcu, Antalyaspor forması giyiyordu. Ama nasıl oluyordu da farklı mağlup oluyorduk, buna bakmalıyız. Futbolda her zaman topa sahip olsanız da sonuca gidecek organizasyonlarınız yoksa maçın bitiminde aynı bizim gibi mağlup olabiliyorsunuz. Takım berbat oynadı ama istatistiklerde iyiyiz. Demek ki bolca yan pas ve geri pas yapmışız. Aynen de öyle oldu. Takım çok yavaş oynadı. Rakip ise oldukça süratli geldi üzerimize. Defansımız zaten kağnı gibi olunca, iş bitirici ayakları ile fişimizi çektiler.

Puanı hak edecek hiçbir şey yapmadık maalesef. Bu sezon deplasmanlarda sadece üç beraberliğimiz var. Sadece evde kazanılan üç puanlarla lige tutunamazsınız. Deplasmanda galibiyet alamayan hiçbir takım ligde kalamaz. Bu yüzden deplasmanda galibiyet almamız gerekiyor artık. Evimizdeki maçları bile çok zor kazanırken Hamza Hocanın buna çözüm bulması gerekiyor acilen. Yoksa durum gerçekten çok ciddi.

Deplasmanda berbat bir performansımız olmasına rağmen taraftarımız ise deplasmanlarda Şampiyonlar Ligi’nde diyelim. Pazartesi maçına yüksek bilet fiyatlarına rağmen 200 kişi gitmek her tribünün harcı değildir. Herkesin yüreğine sağlık.

Şimdi bu taraftar Kayseri maçını aldırmak zorunda. Cumartesi günü herkes omuz omuza, bu takıma galibiyet aldırmak için tribünde yerini almalıdır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER