Böyle Devam

07.11.2018
A+
A-

Bu sezon gerçekten çok iyi alan daraltıyoruz. Bu da rakibi hataya zorluyor. Hızlı çıkarak fişi çekiyoruz…

Açık ara ligin en fazla gol atan takımına karşı oynadık hafta sonu. Kasımpaşa gerçekten bu sezon oldukça komplike bir futbol oynuyor. Çok tempolu, topu ayağında tutan, oyun anlayışını böylece rakiplerine kabul ettiren bir futbol anlayışı içerisindeler. Ama biz bunu kırdık. Onların yapmak istediğini biz yaptık.

Açıkçası camia çok gol yememizden ve rakibin de çok gol atmasından oldukça çekiniyordu. Ama sahanın her yerini resmen kilitledik. Takım halinde savaştık ve kazandık. Bu sezon gerçekten çok iyi alan daraltıyoruz. Bu da rakibi hataya zorluyor. Hızlı çıkarak fişi çekiyoruz.

Galatasaray ve Trabzon maçlarında hakemlerin göz göre göre hakkımızı yemesinden dolayı şu an 3. sıradayız. Ligin son 4 sırasında bulunan 3 takım ile henüz karşılaşmadık. Önümüzde Akhisar maçı ve Erzurum deplasmanı var. Bu iki maçtan alınacak 6 puan bizi çok fena havaya sokacak. Sezon başı hiç hesapta olmayan bir yola gireriz bu iki maçtan altı puan kazanırsak.

Takım iyi oynamıyor diyorduk ama artık çok iyi oynuyoruz. Son üç maçta çok güçlü rakiplerle oynadık ve ikisi deplasman maçı olmasına rağmen 7 puan aldık. Şu an deplasmanda en fazla puan alan takımız. Şimdi taraftar olarak Akhisar maçında tribünleri doldurup takımımıza 3 puan aldırmalıyız. Eğer deplasman performansımızı iç sahaya yansıtırsak, gerçekten yolun sonu zafere çıkacak.

REKLAM ALANI
YAZARIN EKLEMİŞ OLDUĞU YAZILAR
28 Mayıs 2019
21 Mayıs 2019
14 Mayıs 2019
7 Mayıs 2019
30 Nisan 2019
23 Nisan 2019
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.