Artık Yeter

04.11.2019
A+
A-

Fahrettin Kayan yazdı…

Kimse kusura bakmasın, ikinci yarıda 15 dakika boyunca oynadığımız iyi futbolun ve maçın son dakikalarında kaçan pozisyonun ardından “elimizden kaçırdık, iyi yoldayız” sözlerini beklemesin.

Her şeyden önce akıllara gelen ilk soru, madem bu oyuncular bu futbolu oynayabiliyorsa haftalardır neredesiniz beyler?

Haftalardır kan ağlıyoruz. Hoca kötü, oyuncularda ruh yok, yönetim ortada yok, başkan baba mı oğul mu belli değil, takımda birlik yok, dirlik yok. Maça bildiğimiz Antalyaspor gibi başladık. İkinci yarıda ise bambaşka bir şekilde özlenen bir Antalyaspor olarak geri döndük. İyi de aklınızı başınıza ne getirdi beyler, neyi bekliyordunuz?

İlk yarı klasik Antalyaspor… Bahadır evlere şenlik, PTT seviyesinde acemice oyuna devam. Diego bu sezon çok ağır, gelen geçiyor. Eren Albayrak desen kendini ve kalitesini unutmuş. Nazım’dan yalandan koşular, top istemeler… Topu isterken bile savunma arkasına sarkmak yerine rakibin arkasında el kaldırıyor. Orta saha ve hücum hattı tamamen hem sistemden hem de maçtan kopuk.

Bülent Hoca, oyuncular oynamıyor eyvallah ama sende artık kafanı toplasan… Bir antrenörün her maç çıkardığı 11 tartışılır mı? Sen biliyorsun da herkes mi yanılıyor?

Bahadır ısrarın hem Bahadır’ı hem takımı bitiriyor. Oyuncu değişikliklerindeki ezberin, seçtiğin ilk on birlerden bile kötü.

Maç sonu sürekli “İyi yoldayız, gençleri kazanmak amacımız, çok pozisyona girdik ama olmadı. Önümüzdeki haftalar için umutluyuz…

 Beyler ARTIK YETER. Yalandan koşan oyunculardan, ne yaptığını bilmeyen teknik direktörden, başkanı net olmayan, boşluk içindeki yönetimden ve kaybetmeye rağmen verilen gelecek ümitlerinden SIKILDIK.

Bu seyirci artık bunları yemiyor. Kendinize gelin. İkinci yarı kendinizi hatırlatan ve ortada bir takım görmemizi sağlayan her ne ise biz artık bunu istiyoruz. Karamsarlık içinde, her haftaya mutsuz başlamak istemiyoruz.

Bu takımın artık toplanma zamanı. Biri çıksın ve YİĞİTÇE problem neyse açıklasın. Sorumluları da derhal tedaviye başlasın. Yok, eğer daha problemi teşhis bile edemediysek vay o zaman halimize.

YORUMLAR
  1. Gürhan dedi ki:

    Kesinlikle haklisin.Takimda ruh kalmamış,kan degışikligi lazim.

YAZARIMIZIN DİĞER YAZILARI