Sezonun En İyi Futbolu

21.05.2019
A+
A-

Bu kadar zor başlayan bir sezonda gerçekleşsin veya gerçekleşmesin, Avrupa Kupası’nı konuşabiliyor olmak bile güzel…

Bursaspor maçında takımın sahada mücadele etmemesine taraftar tribünleri boş bırakarak tepki verdi. Oysa sezonun son haftasında taraftarıyla bütünleşip, güzel bir veda yapmak çok şık olurdu.

Maçta Malatyaspor’un 10 kişi kalmasından sonra Antalyaspor sezonun en iyi futbolunu oynadı. Harun Alpsoy ise sahanın en iyi ismiydi. Sahada resmen basmadık yer bırakmadı ve bu iyi futbolunu da şahane bir golle süsledi. Ben dahil herkesin aklında sezon boyunca Bülent Korkmaz tarafından kendisine neden çok az şans verildiği sorusu vardı. Hocanın bir bildiği vardır deyip geçelim.

Trabzonspor’un ceza alma ihtimaliyle beraber altıncılık da değerli hale geldi. Altıncı olan takım hiç ummadığı anda kendisini kupada bulabilir ve bunun için en büyük aday şu anda Antalyaspor.

Hocanın ve yönetimin buna mesafeli baktığını biliyoruz. Avrupa hayalini sağlam temellerle güçlendirip gerçekleştirmek istiyorlar ki, bu konuda da ciddi haklılık payları var. Haziran ortasında açılacak sezon da bu işin bir başka negatif yönü. Taraftar olarak bizler ise Avrupa’yı hayal edince bile heyecanlanıyoruz. Haziran sonunda yapılacak bir Avrupa Kupası deplasmanı, herkesin rüyası.

Bu kadar zor başlayan bir sezonda gerçekleşsin veya gerçekleşmesin, bunları konuşabiliyor olmak bile güzel. Önümüzde Fenerbahçe maçı var. Bu maçın keyfini çıkaralım ve haftaya transferde neler yapmalıyız bunu burada köşede şahsi fikirlerimle tartışalım.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.