Savaş Başlıyor

17.01.2018
A+
A-

Yeni başkan ile yönetimin ve Hamza Hocanın gelişiyle beraber saha içi ve dışında belli bir disiplinin geldiğini umut ediyorum …

Ligin ikinci yarısı geldi çattı. Kıyasıya bir ligde kalma mücadelesi olacak bu yarıda.

Yeni başkan ile yönetimin ve Hamza Hocanın gelişiyle beraber saha içi ve dışında belli bir disiplinin geldiğini umut ediyorum.

Hamza Hocanın açıklamaları umut verici… Takımın kadrosunun iyi olduğunu söylemesi ve daha üst sıraları hedefliyor olması pozitif hava katıyor camiaya. Türkiye Kupası’na önem veriyor oluşu da camia için çok önemli. Turu geçmemiz belki çok zor ama en azından son dakikaya kadar mücadele edecek bir takımın sahada olacağını umut ediyorum.

Lig için hedef 40 puan… Buna ulaşabilmemiz için 23 puana ihtiyacımız var. Kadroya takviye yapılmamış olsa da mevcut kadro bunu başarabilecek seviyede.

Ligin ilk haftalarında Maicon’dan cezası, Eto’o’dan sakatlığı sebebiyle yararlanamayacak olmamız çok büyük handikap. Jevtovic’in takıma yeniden katılması ise çok büyük bir artı .Umarım futbolunu daha da geliştirmiştir.

Bu hafta yapacağımız iki veya üç nokta transferle sezonun ikinci yarısında çok büyük sıkıntı yaşamayacağımızı düşünüyorum.

Önce Kayserispor sonra Beşiktaş maçlarında tribünde görüşmek dileğiyle…

REKLAM ALANI
YAZARIN EKLEMİŞ OLDUĞU YAZILAR
21 Mayıs 2019
14 Mayıs 2019
30 Nisan 2019
23 Nisan 2019
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.