SadeceAntalyaspor.com
Evren İlkdoğan

Savaş Başlıyor

Yeni başkan ile yönetimin ve Hamza Hocanın gelişiyle beraber saha içi ve dışında belli bir disiplinin geldiğini umut ediyorum …

17 Ocak 2018 - 9:28 'de eklendi.
Savaş Başlıyor

Ligin ikinci yarısı geldi çattı. Kıyasıya bir ligde kalma mücadelesi olacak bu yarıda.

Yeni başkan ile yönetimin ve Hamza Hocanın gelişiyle beraber saha içi ve dışında belli bir disiplinin geldiğini umut ediyorum.

Hamza Hocanın açıklamaları umut verici… Takımın kadrosunun iyi olduğunu söylemesi ve daha üst sıraları hedefliyor olması pozitif hava katıyor camiaya. Türkiye Kupası’na önem veriyor oluşu da camia için çok önemli. Turu geçmemiz belki çok zor ama en azından son dakikaya kadar mücadele edecek bir takımın sahada olacağını umut ediyorum.

Lig için hedef 40 puan… Buna ulaşabilmemiz için 23 puana ihtiyacımız var. Kadroya takviye yapılmamış olsa da mevcut kadro bunu başarabilecek seviyede.

Ligin ilk haftalarında Maicon’dan cezası, Eto’o’dan sakatlığı sebebiyle yararlanamayacak olmamız çok büyük handikap. Jevtovic’in takıma yeniden katılması ise çok büyük bir artı .Umarım futbolunu daha da geliştirmiştir.

Bu hafta yapacağımız iki veya üç nokta transferle sezonun ikinci yarısında çok büyük sıkıntı yaşamayacağımızı düşünüyorum.

Önce Kayserispor sonra Beşiktaş maçlarında tribünde görüşmek dileğiyle…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER