SadeceAntalyaspor.com
Engin Erdem

Üç

Karabükspor’un bir anlık dengesiz yakalanmasıyla gelen gol, başarıya giden yolda altın değerinde bir üç puanı haneye yazdırdı …

22 Şubat 2017 - 9:59 'de eklendi.
Üç

En başta Karabükspor’u verdiği mücadeleden dolayı tebrik etmek lazım. Türkiye liglerinde bunca zamandır bu derece kaliteli üçlü defans oynayan takım seyretmemiştim. Hakikaten göz doldurdular. Maçı da kazanabilirlerdi.

Antalyaspor ise üç bölgedeki üç eksiğiyle çıktığı maçta pek varlık gösteremedi. Defansta Chico, orta sahada Charles ve ileride Danilo’nun yokluğu takımın omurgasını zedeledi. Yekta’nın erken sakatlanması ve yerine giren Sandro’nun hazır olmayışı da üzerine tuz biber oldu. Defans ile hücüm hattı arasında ne savunma yaparken ne de hücum sırasında hiçbir kontak kurulamadı. Böyle olunca uzun top tercihiyle ileride mücadele etmek zorunda kalındı ve Eto’o’nun becerilerine odaklı bir düzen oluştu.

Karabükspor’un bir anlık dengesiz yakalanmasıyla gelen gol, hem tribünlerden gelen homurtuyu kesti hem de başarıya giden yolda altın değerinde bir üç puanı haneye yazdırdı.

Büyük takım olmak istiyorsanız kötü oynarken de kazanmayı bilmeniz gerekir. Tıpkı Karabük maçı gibi… 10 hafta sonra kimse bu maçı hatırlamayacaktır.

Eto’o mu? Bence kendisi son 10 senede Antalya’nın, Antalyaspor’un başına gelen en güzel şey.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.Etiketler :
BENZER HABERLER