Dolu Tribünler

22.03.2017
A+
A-

Belki de son 10 yılın en güzel hareketiydi yönetimin bilet fiyatlarında indirime gitmesi …

Belki de son 10 yılın en güzel hareketiydi yönetimin bilet fiyatlarında indirime gitmesi. Böyle Türkiye’de şampiyonluk yaşamış takımların maçlarında indirime gidilmesi hem tribün atmosferi hem de Antalyaspor bilincinin 7’den 70’e yayılması açısından çok önemli.

Tabii ki arada kaynamalar olacak. Dünyanın her yerinde de oluyor zaten. Örneğin Almanya liglerinde olduğu gibi insanların şehrinin takımını sahiplendiği, stadyumunun %80’inin kombine olarak satıldığı bir yapı , tribün gelirine bel bağlamadan kazanılan galibiyetlere odaklanırsak sürekli yukarılara; belki her sene Avrupa kupalarında oynayan bir Antalyaspor izleyebiliriz.

Antalya Arena’yı Antalyalıların sevdiği ortada. Gelecek sezon kombinelerin insanların ulaşabileceği fiyat baremlerinde tutulduğu ve her maçta bu maçtaki gibi tribün coşkusunun yakalanacağı bir ortam oluşturulmalıdır. Sadece takımı destekledikleri, başka şeylerle uğraşmadıkları takdirde ve sadece Antalyaspor çıkarlarını savundukları takdirde tribün gruplarına destek verilmelidir. Geçtiğimiz Beşiktaş maçı bunun en güzel örneğidir.

 

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YAZARIMIZIN DİĞER YAZILARI
16 Mayıs 2021
10 Mayıs 2021
29 Nisan 2021
26 Nisan 2021
21 Nisan 2021