SadeceAntalyaspor.com

Yusuf Yerine Susiç

Yusuf Şimşek ile geçtiğimiz günlerde üç yıllık sözleşme imzalayan Antalyaspor’da teknik direktörlük için Safet Susiç’in ismi konuşuluyor. Yusuf Şimşek’in Antalyaspor’un transfer gündeminde geçen Afellay, Ronaldinho ve Eto’o gibi isimlerin ağırlığını kaldıramayacağı kulislerde konuşulmaya devam ederken, Gencer’in Saffet Susiç ile görüşme yaptığı dedikoduları kulübe bomba gibi düştü. En son Avrupa Şampiyonası Elemeleri’nde Bosna Hersek takımını çalıştıran […]

15 Haziran 2015 - 12:35 'de eklendi.
Yusuf Yerine Susiç

Yusuf Şimşek ile geçtiğimiz günlerde üç yıllık sözleşme imzalayan Antalyaspor’da teknik direktörlük için Safet Susiç’in ismi konuşuluyor.

Yusuf Şimşek’in Antalyaspor’un transfer gündeminde geçen Afellay, Ronaldinho ve Eto’o gibi isimlerin ağırlığını kaldıramayacağı kulislerde konuşulmaya devam ederken, Gencer’in Saffet Susiç ile görüşme yaptığı dedikoduları kulübe bomba gibi düştü.

En son Avrupa Şampiyonası Elemeleri’nde Bosna Hersek takımını çalıştıran Susiç, 1996-1999 ve 2004-2008 yılları arasında olmak üzere iki dönem Türkiye’de görev almıştı.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER