SadeceAntalyaspor.com

Terim: “Gereğini Yapacağım”

EURO 2016 D Grubu ikinci maçında İspanya’ya 3-0 mağlup olan Milli Takımız’da Fatih Terim, karşılaşmayı değerlendirdi…

18 Haziran 2016 - 0:31 'de eklendi.
Terim: “Gereğini Yapacağım”

EURO 2016 D Grubu ikinci maçında İspanya’ya 3-0 mağlup olan Milli Takımız’da Fatih Terim, karşılaşmayı değerlendirdi.

İspanya’nın başka bir seviyenin takımı olduğunu söyleyen Terim, 30 dakika adına konuşabileceklerini kaydetti.

Ondan sonrası için çok konuşacak bir şey olmadığını belirten Fatih Terim, kendisinin futbolculuk hayatını ve karakterini yapısını bilenlerin bildiklerini, terkeden bırakan vazgeçen bir adam hiç olmadığını ifade etti.

Bugün oyun içerisinde kabullenmişlik ve terketme bırakma gibi bir gidişat olduğunu aktaran Terim, “Hoşuma gitmedi. Tüm samimiyetimle takımım adına ve kendim adına özür diliyorum. Ancak burada ne olursa olsun, bunu böyle yarım bırakmayıp kabullenen bir takımın nedenini Çek maçından önce soracağız. Bizi beğenen beğenmeyen herkesi bizi son maçımızda desteklemelerini istiyorum. Ancak şunu bilmeliler ki bırakan terkeden kolay vazgeçen bir takım görüntüsü varsa bunun gereğini yapacak olan da benimdir. Bunun gereğini yapacağım kimsenin şüphesi olmasın.” diye konuştu.

Arda Turan’a yapılan protestoları değerlendirmesi istenen Fatih Terim, “Güzel değil, hoş değil. Hiç bir oyuncumuza teknik adamımıza olmasın. Bir çok şeyi tekrar gözden geçirmemiz lazım. Daha sakin daha olgun, mesela günün mana ve önemini Es-Es Bandosu ortaya koydu. Keyfini çıkarın diyoruz ama çıkaramıyoruz. Büyük beklenti olan milli takımdan beklenen sonuç gelmeyince tepki oldu. Bunun gereğini yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.” dedi.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER