SadeceAntalyaspor.com

Gencer’in Trabzonspor ve Hakem Endişesi

Spor Toto Süper Lig’in 16. haftasında deplasmanda Trabzonspor ile karşılaşacak olan Antalyaspor’da Başkan Gültekin Gencer düzenlediği basın toplantısında Trabzonspor maçında oluşabilecek hakem endişesinden söz etti. Trabzonspor’un geçen hafta oynadığı karşılaşmada dört penaltısının verilmediğini hatırlatan Gültekin Gencer, bu hafta oynayacakları karşılaşmada geçen haftanın diyetini ödemek istemediklerini belirtti. Hakemlere saygılı olduklarını ve maçtan önce hakem değişikliğini kabul etmeyeceklerini […]

18 Aralık 2015 - 12:31 'de eklendi.
Gencer’in Trabzonspor ve Hakem Endişesi

Spor Toto Süper Lig’in 16. haftasında deplasmanda Trabzonspor ile karşılaşacak olan Antalyaspor’da Başkan Gültekin Gencer düzenlediği basın toplantısında Trabzonspor maçında oluşabilecek hakem endişesinden söz etti.

Trabzonspor’un geçen hafta oynadığı karşılaşmada dört penaltısının verilmediğini hatırlatan Gültekin Gencer, bu hafta oynayacakları karşılaşmada geçen haftanın diyetini ödemek istemediklerini belirtti. Hakemlere saygılı olduklarını ve maçtan önce hakem değişikliğini kabul etmeyeceklerini aktaran Gencer, böyle bir düşüncelerinin de olmadığını söyledi.

Tranzonspor-Antalyaspor karşılaşmasında birçok kişinin gözünün bu maç üzerinde olacağını vurgulayan Antalyaspor Başkanı, hakemin maça etki etmeden gördüğünü çalmasını ve iyi olanın kazanmasını dilediklerini aktardı.

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER