SadeceAntalyaspor.com

Antalyaspor Dayanıklılık Çalışıyor

Salzburg kampının üçüncü gününe giren Antalyaspor, sabah antrenmanına düz koşu ve egzersiz ile başladı. Çalışmalar dayanıklılık koşusu ile devam etti. İki grup halinde yapılan dayanıklılık koşusunda, Teknik Direktör Rıza Çalımbay da futbolcularla birlikte çalışmaya katıldı. Dayanıklılık koşusunun ardından kuvvete dayalı taktiksel çalışma gerçekleştirildi. Antrenörlerden Bülent Albayrak’ın yönettiği çalışmada futbolcular önce bire bir, sonra ikiye iki mücadelesi […]

21 Temmuz 2017 - 16:55 'de eklendi.
Antalyaspor Dayanıklılık Çalışıyor

Salzburg kampının üçüncü gününe giren Antalyaspor, sabah antrenmanına düz koşu ve egzersiz ile başladı. Çalışmalar dayanıklılık koşusu ile devam etti.

İki grup halinde yapılan dayanıklılık koşusunda, Teknik Direktör Rıza Çalımbay da futbolcularla birlikte çalışmaya katıldı. Dayanıklılık koşusunun ardından kuvvete dayalı taktiksel çalışma gerçekleştirildi.

Antrenörlerden Bülent Albayrak’ın yönettiği çalışmada futbolcular önce bire bir, sonra ikiye iki mücadelesi yaparak antrenmanı sürdürdü.

İzinli olan Samuel Eto’o ile sakatlığı süren Ozan Evrim Özenç antrenmana katılmadı. Ozan Evrim Özenç, sakatlığı nedeniyle spor salonunda çalışmalarını sürdürdü.

Antrenman toplamda 1.5 saat sürdü. Teknik heyet, gösterdikleri performans nedeniyle antrenman sonrasında futbolcuları kutladı.

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER