Minik Alim’in Gözyaşları

Her hafta daha fazla istekli bir takım görüyoruz sahada. Vazgeçmeyin savaşın. Armanın hakkını vermekten asla vazgeçmeyin…

Minik Alim’in Gözyaşları
07.03.2018
A+
A-

Yenilgiden çok Alim’i üzüntüsünden ve gözyaşlarından bahsetmek istiyorum.

Aslında Minik Alim’i minyon oyuncağını statta kaybettikten sonra tanıdık. Hummalı bir çalışma ile Alim’in oyuncağını bulan görevlilerimiz sayesinde Minik Alim
oyuncağına kavuşmuştu. Hem de eski futbolcumuz Samuel Eto’o’nun ellerinden almıştı oyuncağını.

Neyse, gelelim minik taraftarımızın aldığımız yenilgi sonrası ağlamasına…

Öncelikle seni Antalyaspor aşkıyla yetiştiren anne ve babanın ellerinden öperim. Sizler ne güzel anne ve babasınız, önce şehrinize sahip çıkıp sonra çocuğunuzu da bu aşkla yetiştirmişsiniz. Teşekkür ederim, var olun! Rabbim bizlere de böyle çocuklar yetiştirmeyi nasip etsin.

Alim’in gözyaşları, bize bu sevdanın geleceğinin emin ellerde olduğunu gösterdi. Ben de ağladım çoğu kez üzüntüden, alınan yenilgilerden, düşülen kümelerden ötürü. Beni mutluluktan ağlattığı çok azdır Antalyasporumuzun. Gene de “Antalyasporumuz var olsun” dedik, vazgeçmedik bu sevdadan. “Güzel günler yakın” dedikçe her seferinde karanlığa battık. Her seferinde “İnandık yeminler ettik güzel günlere” diye daha gür bağırdık. Çünkü “Umutsuzluk Bize Yasak” demiştik. Belki bizim büyüklerimiz güzel günlerini göremedi, belki bizler de göremeyeceğiz ama siz çocuklara güzel bir şeyler bırakacağız. Artık üzüntüden değil de sevinçten güleceğiniz ya da beraber güleceğimiz günler de gelecek. Sizler bu sevdayı devralacaksınız ve daha yukarılarda dalgalandıracaksınız bayrağımızı.

Üzülme çocuğum, bizler inandık ve yeimneler ettik güzel günlere! Geleceğimizde mutluluktan ağlayacağımız günler de göreceğiz. Minik Alim’in gözyaşlarını umarım futbolcularımıza ders olur da daha dikkatli ve istekli oynarlar.

Her hafta daha fazla istekli bir takım görüyoruz sahada. Vazgeçmeyin savaşın.  Armanın hakkını vermekten asla vazgeçmeyin!

Göztepe deplasmanında taraftarın gene seni yalnız bırakmayacak. 12. Adam olarak orada olacaklar. Güldürün yüzümüzü. Sevdamızın peşinden gelecekleri üzmeyin, boynumuzu bükmeden geri dönelim deplasman yolundan.  Geçen hafta yazımda da dediğim gibi “Gittiğimiz yollar sevdamıza çıkar.  Sevdamızın peşinden gittiğiniz her şehir, bizi hatırlar.” Düşme potasında olan ya da düşme potasına  yakın olan hangi takımın taraftarı bizim gibi, söyleyin bize. Bizler, size olan inancımızı kaybetmedik. Büyük umutlarla gidilen yollardan hürsanla dönsek de hiç terk etmedik. Her hafta daha büyük umutlarla düştük peşine. Deplasmanda da olsak, kendi evimizde de olsak futbolcularımıza  her yerde inancımız ve güvenimiz sonsuz. Bunun farkında olun.

Bu haftalık bu kadar büyük Antalyaspor taraftarı… Sevdamızın peşinden deplasman yoluna düşecek olan taraftarlarımıza hayırlı yolculuklar dilerim. İzmir’in dağlarında çiçekler açarken, gönlümüze karalar bağlamadan dönmek dileğiyle…

Sevdamız ve umutlarımız yüreğinizden düşmesin. Haftaya görüşmek üzere…

Facebook Yorumları

yorum

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.