SadeceAntalyaspor.com

Kulüp Lisans Süreci Başlıyor

TFF Kulüp Lisans Müdürlüğü, 2015-2016 Sezonu lisansları için, Kulüp Lisans ve Mali Fair Play Talimatı’ndaki ‘Sportif, Personel, Altyapı, Hukuki ve Mali Kriterler’ kapsamında kulüplerin yerine getirmesi gereken belgelerin yenilenmiş halini açıkladı. Kulüpler, 2015 Mart ayının son gününe dek başvuruda bulunabilecek. Nisan ayında kulüplerin başvuruları değerlendirilecek ve en geç 10 Mayıs 2015 tarihinde de UEFA/Lisans Kararları […]

01 Ocak 2015 - 10:00 'de eklendi.
Kulüp Lisans Süreci Başlıyor

TFF Kulüp Lisans Müdürlüğü, 2015-2016 Sezonu lisansları için, Kulüp Lisans ve Mali Fair Play Talimatı’ndaki ‘Sportif, Personel, Altyapı, Hukuki ve Mali Kriterler’ kapsamında kulüplerin yerine getirmesi gereken belgelerin yenilenmiş halini açıkladı.

Kulüpler, 2015 Mart ayının son gününe dek başvuruda bulunabilecek. Nisan ayında kulüplerin başvuruları değerlendirilecek ve en geç 10 Mayıs 2015 tarihinde de UEFA/Lisans Kararları açıklanacak.

Kulüp Lisans ve Mali Fair Play Talimatı’nda belirtilen tarihler kapsamında Ulusal Kulüp Lisans başvurusunu geç yapan kulüpler ve/veya Ulusal Kulüp Lisans sistemine başvurmayan kulüplere yaptırım uygulanması beklenirken, ayrıca kendilerine veilen ek sürelerde ekskilerini tamamla(ya)mayan kulüplere de çeşitli cezalar verilecek.

Bir kulübün kriterlerden geçer raporu alabilmesi için sportif, personel, hukuki, mali ve altyapısal kriterlerden geçmiş olması gerekiyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER