SadeceAntalyaspor.com

Kayserisporlular, Antalyaspor Taraftarına Saldırdı

Kayserispor taraftarları, stadyumdan çıktıktan sonra Teknokent önünden motoruyla geçen Antalyaspor taraftarına saldırıda bulundu. Maç bitiminde stadyumdan çıkmak için motoruyla giden Antalyaspor taraftarına, yenilgiyi hazmedemeyen Kayserispor taraftarlarının saldırdığı öğrenildi. Teknokent çıkışında saldırıya uğrayan Antalyasporlu taraftar, motorunun da Kayserispor taraftarlarını taşıyan servisin altında kalması sebebiyle ölümden döndü. Taraftarımızın Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tedaviye alındığı öğrenilirken, Antalya Emniyeti […]

21 Aralık 2014 - 11:11 'de eklendi.
Kayserisporlular, Antalyaspor Taraftarına Saldırdı

Kayserispor taraftarları, stadyumdan çıktıktan sonra Teknokent önünden motoruyla geçen Antalyaspor taraftarına saldırıda bulundu.

Maç bitiminde stadyumdan çıkmak için motoruyla giden Antalyaspor taraftarına, yenilgiyi hazmedemeyen Kayserispor taraftarlarının saldırdığı öğrenildi. Teknokent çıkışında saldırıya uğrayan Antalyasporlu taraftar, motorunun da Kayserispor taraftarlarını taşıyan servisin altında kalması sebebiyle ölümden döndü.

Taraftarımızın Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tedaviye alındığı öğrenilirken, Antalya Emniyeti de saldırıda bulunan taraftarlar hakkında işlem başlattı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER