SadeceAntalyaspor.com
Konuk Yazar

Kafalar Karışık

Diğer takımlar kamp dönemlerine başlayacaklar, kadrolarını şekillendiriyorlar. İstemedikleri oyuncuları gönderip, yeni transfer çalışmaları yaparlarken biz 10 Ocak gününü bekleyeceğiz …

27 Aralık 2017 - 8:25 'de eklendi.
Kafalar Karışık

Antalyaspor’da bir taraf bende dahil olmak üzere Ali Şafak Öztürk’e sallıyor, diğer taraf “adamı harcadılar suçlu Menderes Türel’dir” diyor. Bir taraf “Gültekin Gencer gelsin“, başka bir taraf “Hasan Akıncıoğlu gelsin” diyor. En başka taraftar, “Hasan Akıncıoğlu gelirse takımı bırakırım” diyor. Başkanlık ve hoca için 10 farklı isim sayan var. Kafalar karışık.

Diğer takımlar kamp dönemlerine başlayacaklar, kadrolarını şekillendiriyorlar. İstemedikleri oyuncuları gönderip, yeni transfer çalışmaları yaparlarken biz 10 Ocak gününü bekleyeceğiz. Kamp falan hikaye, transfer döneminde artıkları toplayacağız. Bilmiyorum, belki transfer dahi yapamayacağız.

Aslında transfer yapamasak bile bu dönem 4 tane yeni transferimiz olacak gibi gözüküyor. Sakatlıkları nedeniyle oynayamayan Salih Dursun ve Zeki Yıldırım ilaç olacak. Geçtiğimiz yıl Salih Dursun’un stoperde gösterdiği performans göz kamaştırıcıydı. Aynı performansı bu yıl da bekliyoruz Salih Dursun’dan.

Kiralıktan dönecek olan Jevtovic’ten umudumuz çok yüksek. Dombili ne kadar güzel oynarsa oynasın, bu kilolarla takımda olması sporun ve sporcunun ruhuna aykırı bir kere. Acilen takımdan gönderilmesi lazım ki diğerlerine de geçmesin. Jevtovic’in dombiliyi kesecek olması nedeniyle biraz içimiz rahat.

Aslında iki yıldır takımda olan ama bir faydasını göremediğimiz Emre Güral da, Alanyaspor maçında kendisini gösterdi. Artık bundan sonra böyle gider inşallah. Ben Emre Güral’ı Eskişehirspor’da iken de çok beğeniyordum, Antalyaspor’da da aynı seviyeye çıkmasını bekliyorum.

Aslında Alanya maçında Sakıp Aytaç da çok iyi oynadı. Bu yazımda kendisine bir parantez açmak istiyordum ama maç sonu yine taraftarla girdiği münakaşa nedeniyle vazgeçtim. Bir insanın performansı gelişebilir, iyi oynayabilir ama kafa olarak gelişmedikten sonra bu sadece birkaç maçla sınırlı kalır. İnşallah Trabzonspor transfer iddiaları doğrudur da kendisiyle bir daha görüşmeyiz.

Bu takım daha iyi yerlere gelecektir. Bu sinyalleri zaten 2-3 haftadır veriyordu. Sakat oyuncuların da takıma katılmasıyla birlikte daha iyi bir takım izleyebileceğimizi düşünüyorum. İlk yarıyı kötü bir şekilde bitirmiş olabiliriz. Ama düşmeyi aklımızın ucundan bile geçirmeyelim. Ben takımdaki hiçbir oyuncuya yakıştıramam küme düşmeyi, bu oyuncular küme düşerse kendisine de çok yazık eder.

Devre arası özellikle İstanbul takımlarının göndermek istediği oyuncular var. Geçtiğimiz sezon devre arası nasıl Salih Dursun’u kiralık aldıysak, bu sezon da aynı yöntemle takviye yapabiliriz. Maliyetli transferlere gerek yok.

Yeni yönetim gelinceye kadar ne söylesek boş, o nedenle sadece taraftarlara umut vermek istiyorum. Pek söylenecek bir şey yok. 10 Ocak tarihini ve yeni yönetimi sabırsızlıkla bekliyoruz.

 

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER