Gerekli Olan Şey Motivasyon

Hem bizim galip gelmemiz hem de Konyaspor ve Osmanlıspor’un yenişememesi sayesinde alt sıralarla aramızı bir nebze açmamıza ve nefes almamıza sebep oldu…

Gerekli Olan Şey Motivasyon
04.04.2018
A+
A-

Bu hafta hep birlikte derin bir oh çektik. Hem bizim galip gelmemiz hem de Konyaspor ve Osmanlıspor’un yenişememesi sayesinde alt sıralarla aramızı bir nebze açmamıza ve nefes almamıza sebep oldu. Fakat şu an rahatlamanın değil daha sıkı çalışmanın, her şeyimizle lige odaklanmanın zamanı.

Önümüzdeki fikstürü incelersek, düşmesi haftalar evvel kesinleşmiş Karabükspor maçına bütün taraftarlarımız 3 puan yazmış gibi görünüyor fakat kendilerine birkaç sene evvelki Orduspor maçını hatırlatmak isterim. Şikecilerin kol gezdiği kulübümüzün o maçı bahisçiler yüzünden kaybedişi ve Süper Lig’e direkt çıkabilme hakkını kaybedip playofflara kalmasına kadar giden bir takım şaibeleri hikayelerin oluşmasını birçoğunuz hatırlayacaktır. Bu oynayacağımız maç bende aynısının tekrar edeceği korkusunu yaratıyor. Hiçbir maçı rahat kazanacağımız inancında da değilim.

Devamındaki fikstürde ise düşmanla yapılacak bir harp var her şeyden evvel. Ben o maçı sadece bir futbol müsabakası olarak görmüyorum, bu bir muharebe ve satılık oyuncularıyla karşımıza gelecekler, bu maçı vermemeliyiz. Bu maçı veremeyiz.

Akabinde şampiyonluk yarışında olan Fenerbahçe’ye ve düşmeme mücadelesinde olan Gençlerbirliği’ne deplasman yapmak, ligi iyi bir yerde bitirmek isteyen ve burdan gidişini sindiremediği için intikam duyguları besleyeceğine inandığım bir hocaya sahip olan Trabzonspor’u ağırlamak, yine şampiyonluk yarışında benim futbol dışı sebeplerden ötürü favori olarak gördüğüm Başakşehir’i ağırlamak ve son maçta da yine zor günler geçiren ilçemiz Alanyaspor ile oynamak… Bu fikstür nereden bakarsanız bakın çok zor bir fikstür. Öyle hiçbir takım bize karşı boşvermiş şekilde sahada olmayacak ve terimizi son damlasına kadar akıtmamızı gerektiriyor. Artık laylaylom bitti, artık havadan gelecek puanlar yok. Açıkçası bulunduğumuz grubun içinde bizden daha iyi veya daha kötü bir takım da yok. Bu yüzden kim daha iyi motive olursa o kazanacak. Kim daha fazla çalışır, daha çok odaklanır ise o kazanacak. Hamza Hocanın önderliğinde ben bu süreci de çok iyi atlatacağımıza inanıyorum. Umutları bitmiş ve gerçekten şanssız bu kulübün taraftarına yeniden umut etmeyi öğretmiş hocamızla yürüyeceğiz zaferlere Alimallah.

#BizAntalyasporuz
#KenetlenAntalyasporlu
#SadeceAntalyaspor

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.