SadeceAntalyaspor.com

Gencer Çizme Basınında

Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer,  transferde ismi geçen isimler sebebiyle Çizme basınında da haber konusu oldu. İtalya’nın en etkili haber sitelerinden birisi olan Calcio News 24, 2014-2015 sezonunda Sampdoria’da 18 maçta forma giyen Eto’o’ya dair yaptığı değerlendirmede oyuncunun Meksika ya da Türkiye’ye geleceğini belirtirken, Gültekin Gencer’in bugünkü basın toplantısında yaptığı açıklamaya yer verdi. News Calcio 24, […]

15 Haziran 2015 - 19:11 'de eklendi.
Gencer Çizme Basınında

Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer,  transferde ismi geçen isimler sebebiyle Çizme basınında da haber konusu oldu.

İtalya’nın en etkili haber sitelerinden birisi olan Calcio News 24, 2014-2015 sezonunda Sampdoria’da 18 maçta forma giyen Eto’o’ya dair yaptığı değerlendirmede oyuncunun Meksika ya da Türkiye’ye geleceğini belirtirken, Gültekin Gencer’in bugünkü basın toplantısında yaptığı açıklamaya yer verdi.

News Calcio 24, Gencer’in “Eto’o ve menajeri ile salı günü sabah İstanbul’da görüşeceğiz. Anlaşabilirsek bu projedeki ilk transferimiz Eto’o olacak. Alternatifi ise Ibrahim Afellay. Antalya şehri isterse, sponsorluk katkılarında bulunursa ikinci bir yıldız oyuncuyu da alabiliriz.” sözlerini haberine taşıdı.

 

calcionews24

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.Etiketler :
BENZER HABERLER