SadeceAntalyaspor.com

Gencer Yönetimi İbra Edilecek mi?

Antalyaspor Olağan Genel Kurulu’nda Gültekin Gencer ibra edilecek mi …

06 Temmuz 2017 - 10:55 'de eklendi.
Gencer Yönetimi İbra Edilecek mi?

Antalyaspor’da 21 Temmuz 2017 tarihinde yapılacak Olağan Genel Kurul için hazırlıklar sürerken Gültekin Gencer yönetiminin ibra edilip edilmeyeceği tartışılır hale geldi.

Antalyaspor Olağan Genel Kurulu 21 Temmuz 2017 Cuma günü Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde 16.00’da yapılacak. Toplantıda 2016 yılı mali tabloları, bilanço ve gelir tablosunun okunmasının yanı sıra Gültekin Gencer dönemi olan 01/01/2016 – 30/06/2016 ile Ali Şafak Öztürk dönemi olan 01/07/2016 – 31/12/2016 dönemleri ayrı ayrı görüşmeye açılacak ve bu yönetim kurullarında görev yapan üyelerin ayrı ayrı ibrası istenecek.

Atilla Türker tarafından menajerlere üç yılda 25 milyon TL ödeyerek Antalyaspor’u zarara uğrattığı ve kulüp borcunu da 189 milyon TL’ye çıkarttığı vurgulanan Gültekin Gencer hakkında Ali Şafak Öztürk geçtiğimiz sezon başında “Kendi döneminde oluşan borçlar hakkında da sorumluluk alsın” şeklinde açıklama yapmış, borçların hesabının sorulacağını dile getirmişti. Geçtiğimiz haftalarda kulislerde Gültekin Gencer yönetimine karşı dava açtığı konuşulan Antalyaspor yönetiminin bu konuda atacağı adımlar merakla bekleniyor.

Öte yandan Gültekin Gencer’in ibrası halinde geçmiş yönetime karşı sorumluluk davası açılamayacak ve eski yönetimin kulübe olan borçları ve kulüpten alacaklarına dair dosyalar kapatılmış olacak. Gencer döneminin ibra edilmemesi halinde ise mevcut yönetimin eski yönetime ait borçlar ve iddiaların hesabını sormak için tüm hukuki yolları açık olacak.

 

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER