SadeceAntalyaspor.com

Eto’o Konusunda Menajer Tuzağı

Atiker Konyaspor ile anlaşmaya vardığı belirten Samuel Eto’o, Antalyaspor yönetimini adeta “aldatarak” yollarını ayırdı…

30 Ocak 2018 - 18:18 'de eklendi.
Eto’o Konusunda Menajer Tuzağı

Atiker  Konyaspor ile anlaşmaya vardığı belirten Samuel Eto’o, Antalyaspor yönetimini adeta “aldatarak” yollarını ayırdı.

Dün yıllık 2 milyon Euro artı bonuslarla anlaşmaya varılan Samuel Eto’o, gece menajerinin de yönlendirmesiyle anlaşmadan vazgeçti. Konyaspor’dan yapılan 5 milyon euroluk teklifin daha iyi olduğunu belirten Samuel Eto’o’nun menajeri, Kamerunlu golcünün Antalyaspor’dan ayrılmak istediğini ve yıl sonuna kadar olan alacaklarını da oyuncunun cebinden ödemeyi kabul ettiğini belirtti.

Samuel Eto’o da menajerinin yönlendirmesiyle bugün sabah saatlerinden itibaren telefonunu kapatırken, oyuncunun bu zaman diliminde Konyaspor yönetimi ile görüştüğü ve anlaşma sağladığı öğrenildi.

Antalyaspor yönetiminde Samuel Eto’o’yu ikna çabaları sürerken, çabalar sonuç vermediği takdirde deneyimli golcünün yarın sabah Konya’ya gidip sözleşme imzalayacağı ifade edildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
 YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • abidin ;

    boyle yonetime ne diyeyim takımı düsürmek icin hersey yapılıyor.nasri eto sakıp yönetim nerde allah sizi bildiği gibi yapsın

    30 Ocak 2018 23:50