SadeceAntalyaspor.com

Antalyaspor’dan Teşvik Yarışlarında Derece

Antalyaspor Yüzme Takımı, farklı yaş gupları ve kategorilerde katıldığı Teşvik Yarışlarından dereceyle ayrıldı…

11 Şubat 2018 - 16:18 'de eklendi.
Antalyaspor’dan Teşvik Yarışlarında Derece

Antalyaspor Yüzme Takımı, farklı yaş gupları ve kategorilerde katıldığı 7‐8 / 9‐10 Yaş Bayan-Erkek Teşvik Yarışları’ndan dereceyle ayrıldı.

Antalyaspor, 7-8 Yaş 50 Metre Serbest Kızlar’da 2.lik, 50 Metre Sırt Kızlar’da 2. ve 3.lük, 50 Metre Sırt Erkekler’de 3.lük aldı. 9-10 Yaş kategorisini de boş geçmeyen ekibimiz,  50 Metre Serbest Kızlar’da 1.lik, 50 Metre Serbest Erkekler’de 3.lük, 50 Metre Kurbağa Kızlar’da 2.lik, 50 Metre Kurbağa Erkekler’de 2.lik, 100 Metre Serbest Kızlar’da 1.lik ve 3.lük, 100 Metre Serbest Erkekler’de 3.lük, 50 Metre Kelebek Kızlar’da 1. ve 2.lik, 50 Metre Kelebek Erkekler’de 1.lik, 50 Metre Sırt Kızlar’da 1.lik, 4×50 Metre Serbest Kızlar’da 2.lik ve 4×50 Metre Serbest Erkekler’de 2.lik elde etti.

Antalyaspor’un yaş gruplarında aldığı dereceler ve derece alan isimler şu şekilde:

7-8 YAŞ

50 Metre Serbest Kızlar:

2. Lidya Erdoğan (Süre: 58.34)

50 Metre Sırt Kızlar:

2. İrem Çağman (Süre: 59.03)
3. Lidya Erdoğan (Süre: 1:06.48)

50 Metre Sırt Erkekler:

3. Adnan Bartu Yargıç (Süre: 1:15:78)

***************************************

9-10 YAŞ

50 Metre Serbest Kızlar:

1. Bade Öztürk (Süre: 36.91)

50 Metre Serbest Erkekler:

3. Ahmet Arıkan (Süre:39.51)

50 Metre Kurbağa Kızlar:

2. Bengisu Gürbüz (Süre: 58.04)

50 Metre Kurbağa Erkekler:

2. Mevlüt Efe Güler (Süre: 49.44)

100 Metre Serbest Kızlar:

1. Bade Öztürk (Süre: 1:23.72)

100 Metre Serbest Kızlar:

3. Elvin Layra Güldal (Süre: 1:24.40)

100 Metre Serbest Erkekler:

3. Boran Atasoy (Süre: 1:22.76)

50 Metre Kelebek Kızlar:

1. Bade Öztürk (Süre: 46.30)
2. Deniz Yaren Sayın (Süre: 1:01.48)

50 Metre Kelebek Erkekler:

1. Arda Güneş (Süre: 47.26)

50 Metre Sırt Kızlar:

1. Bengisu Gürbüz (Süre: 48.97)

4×50 Metre Serbest Kızlar:

2. Bade Öztürk , Tuana Ata – Selen Birsel , Elvin Layra Güldal (Süre: 2:42.16)

4×50 Metre Serbest Erkekler:

2. Mevlüt Efe Güler , Boran Atasoy – Ahmet Arıkan , Arda Güneş (Süre: 2:36.43)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.







BENZER HABERLER