SadeceAntalyaspor.com

Hakyemez’den Bütçe Açıklaması

Doğan Hakyemez, sezon başından beri konuşulan bütçe dedikodularına açıklık getirdi …

14 Haziran 2017 - 18:13 'de eklendi.
Hakyemez’den Bütçe Açıklaması

Antalyaspor ile geçtiğimiz günlerde yollarını ayıran Doğan Hakyemez, sezon başından beri konuşulan bütçe dedikodularına açıklık getirdi.

Doğan Hakyemez, yaptığı açıklamada sezon bütçesinin 5-10 Milyon TL olduğu konusunun doğru olmadığını dile getirirken, Antalyaspor’un 2016-2017 yılındaki teknik heyet ve oyuncu bütçesinin 1.4 Milyon TL , malzeme bütçesinin 400 bin TL, deplasman giderinin ise yaklaşık 200 bin TL olduğunu aktardı. Sponsor gelirinin ise yaklaşık 230 bin TL olduğunu belirten Hakyemez, daha önce Güray Kanan’a bu konunun açıklanmasını söylediklerini fakat hiçbir açıklama yapılmadığını belirtti.

Başdanışman Aydın Örs’ün de hiçbir ücret almadan Antalyaspor’a danışmanlık yaptığını, tüm maçlara ve idmanlara geldiğini kaydeden Hakyemez, kendisinin ise iddia edilen 50.000 TL yerine 10.000 TL ücret aldığını söyledi.

Doğan Hakyemez, Antalyaspor’un 1.4 Milyon TL’lik bütçesinin de fazla olduğunu sözlerine eklerken, kendisinin göreve daha önce gelmesi durumunda bütçenin 300 – 350 bin TL daha az olacağını iletti.

 

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER