SadeceAntalyaspor.com

Antalyaspor Kadro Çalışmalarına Başladı

Gelişim Koleji’nin çekilmesiyle TBL’ye yükselen Antalyaspor, yeni sezonun kadro çalışmalarına başladı. Genel menajerliğe Arzu Özyiğit’i ve takım koçluğuna Arda Vekiloğlu’nu getiren kırmızı beyazlı ekibimiz, TBL’de mücadele edecek kadroyu oluşturmak için transfer çalışmalarına hız verdi. Antalyaspor, BEST Balıkesir’den Valentin Pastal, Trabzonspor’dan Özgür Şahin, Eskişehir Basket’ten Cihan Mumcuoğulları ve Yalova Belediye’den Onur Sonsırma’yı kadrosuna kattı. Banvit’ten Hasan Emir Gökalp’in transferi için ise kulübünden gelecek iznin […]

21 Temmuz 2017 - 13:43 'de eklendi.
Antalyaspor Kadro Çalışmalarına Başladı

Gelişim Koleji’nin çekilmesiyle TBL’ye yükselen Antalyaspor, yeni sezonun kadro çalışmalarına başladı.

Genel menajerliğe Arzu Özyiğit’i ve takım koçluğuna Arda Vekiloğlu’nu getiren kırmızı beyazlı ekibimiz, TBL’de mücadele edecek kadroyu oluşturmak için transfer çalışmalarına hız verdi.

Antalyaspor, BEST Balıkesir’den Valentin Pastal, Trabzonspor’dan Özgür Şahin, Eskişehir Basket’ten Cihan Mumcuoğulları ve Yalova Belediye’den Onur Sonsırma’yı kadrosuna kattı. Banvit’ten Hasan Emir Gökalp’in transferi için ise kulübünden gelecek iznin beklendiği öğrenildi.

Ömer Sancaklı, Barış Gökalp, Seray Yıldırım, Kemal Canpolat, Umut Özden ve Koray Erdoğan ise kırmızı beyazlı ekibimizde kalan isimler oldu.

Liyakat sahibi, istekli ve çok iyi niyetli bir yönetime sahip olduklarını belirten Koç Arda Vekiloğlu, “Buraya yakışan bir takım yaratacağız, hem sportif başarı, hem duruş olarak iyi bir örnek oluşturacağız. Mücadeleci, karakterli bir kadro kurduk. Antalyaspor olması gereken yere ilerleyecek, sağlıklı, uzun vadeli bir proje ile büyüyecektir” diye konuştu.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER