SadeceAntalyaspor.com
Eda Genç Aydın

Balon Gibi

Haftalardır geliyorum diyen şey geldi çattı sonunda. Tıkandık. Her güzel şeyin bir sonu varmış. İlk dörtteki yerimize de ilk on hedefiyle veda ettik.

05 Şubat 2019 - 8:26 'de eklendi.
Balon Gibi

Bu hafta maçı izleyemedim ama izleyemediğime de üzülemedim skoru görünce. Haftalardır geliyorum diyen şey geldi çattı sonunda. Tıkandık. Her güzel şeyin bir sonu varmış. İlk dörtteki yerimize de ilk on hedefiyle veda ettik. Gerilere doğru hızlı adımlarla ilerliyoruz. Yetkililer, sorumlular sağ olsun!

İlk yarı üç golü çok güzel yedik. İkinci yazı iki gol atabildik ama kopmuş oyunla gol atsan ne olacak? Adamlar buldular yumuşak karnımızı bir kere. Yanlış oyun, yanlış taktik… Ben Bülent Hocayla olmayacağını, balon gibi söneceğimizi söylemiştim. Böyle olmayabilirdi. Önlem alınmadı ve kendi sahamızda altı gol yer hale geldik.

Bizim başımızdaki en büyük bela inançsızlık oldu yıllarca. Geçen hafta da söylemiştim. Baştan yenik olduğumuz her maçta illa ki yenileceğiz. Her yenilişimizde dibe çökeceğiz. Polyanna olmaya gerek yok. Resim ortada.

Takımlar hırslı oynuyor. Rize maçında da hırslanıp kendimize gelmezsek dibin en alasını göreceğiz. İşin ehli olmaya gerek yok. Çalışan kazanır, iki iki dört!

Allah geri kalan süreçte taraftara sabır versin.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRTBENZER HABERLER