SadeceAntalyaspor.com

Antalyaspor Asbaşkanı Malatyaspor Kongresine Katılıyor

Antalyaspor’da geçtiğimiz günlerde Asbaşkan olarak göreve getirilen Muhammed Kılıç, pazar günü Malatyaspor’un mali kongresinde yer alacak. Hayalinde Malatyaspor’a bir gün başkan olarak gelmek olduğunu açıklayan ve geçtiğimiz sezon Yeni Malatyaspor’un göğüs reklam sponsoru olan Muhammed Kılıç, Malatya’da bir bağımsız milletvekili adayının mitingine katıldıktan sonra kentteki gazetecilere açıklamalarda bulundu. Pazar günü Yeni Malatyaspor’un mali kongresinde bulunacağını […]

31 Mayıs 2015 - 0:41 'de eklendi.
Antalyaspor Asbaşkanı Malatyaspor Kongresine Katılıyor

Antalyaspor’da geçtiğimiz günlerde Asbaşkan olarak göreve getirilen Muhammed Kılıç, pazar günü Malatyaspor’un mali kongresinde yer alacak.

Hayalinde Malatyaspor’a bir gün başkan olarak gelmek olduğunu açıklayan ve geçtiğimiz sezon Yeni Malatyaspor’un göğüs reklam sponsoru olan Muhammed Kılıç, Malatya’da bir bağımsız milletvekili adayının mitingine katıldıktan sonra kentteki gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Pazar günü Yeni Malatyaspor’un mali kongresinde bulunacağını ve sonra ikinci memleketi olan Antalyaspor’a destek için Adana’ya geçeceğini belirten Kılıç, “Adana’da kazanıp mutlu şekilde Antalya’ya döneceğiz.” dedi.

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER