SadeceAntalyaspor.com

Antalyaspor’da Sergen Yalçın Sesleri

Teknik direktör Yusuf Şimşek ile yollarını ayırdıktan sonra birçok teknik direktör ismi ile anılan Antalyaspor’da, rotanın Sergen Yalçın’a yöneldiği iddia edildi. Ulusal basında yer alan iddialara göre Antalyaspor yönetiminin, Süper Lig’de son olarak M.Sivasspor’u çalıştıran Sergen Yalçın ile görüştükleri ve birlikte çalışmak istediklerini bildirdikleri öne sürüldü. Yalçın’ın da prensipte Antalyaspor’un teklifini kabul ettiği ve isteklerinin kabul […]

09 Aralık 2015 - 19:00 'de eklendi.
Antalyaspor’da Sergen Yalçın Sesleri
Teknik direktör Yusuf Şimşek ile yollarını ayırdıktan sonra birçok teknik direktör ismi ile anılan Antalyaspor’da, rotanın Sergen Yalçın’a yöneldiği iddia edildi.
Ulusal basında yer alan iddialara göre Antalyaspor yönetiminin, Süper Lig’de son olarak M.Sivasspor’u çalıştıran Sergen Yalçın ile görüştükleri ve birlikte çalışmak istediklerini bildirdikleri öne sürüldü. Yalçın’ın da prensipte Antalyaspor’un teklifini kabul ettiği ve isteklerinin kabul edilmesi durumunda Antalyaspor’da seve seve çalışacağını ilettiği iddialar arasında yer aldı.

Antalyaspor yönetiminin yanıt vermek için süre istediği belirtilirken yarına kadar Sergen Yalçın’a olumlu ya da olumsuz bir cevap vereceği öğrenildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER