Antalyaspor’dan Altyapıya 3 Transfer

Antalyaspor, Oflaz Kemer Kartalları Gençlik ve Spor Kulübü futbolcuları Akif Büyük, Emre Hamdi ve Ahmet Güven’i transfer etti.

Antalyaspor’dan Altyapıya 3 Transfer
16.09.2019
A+
A-

Geçtiğimiz yıl Kaan Alp’i Antalyaspor alt yapısına veren Oflaz Kemer Kartalları Gençlik ve Spor Kulübü bu yılda Akif Büyük, Emre Hamdi ve Ahmet Güven’i Antalyaspor’a verdi.

Oflaz Kemer Kartalları Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ozan Güven, Teknik sorumlu ve Teknik direktör Engin Yılmaz ile birlikte Hasan Subaşı Tesislerinde Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk ve alt yapı sorumlusu Sedat Karabük ile bir araya geldi. Başkanlar ve teknik heyet altyapı oyuncularının idmanını izledi ve gelişmeler hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Başkan Ali Şafak Öztürk,  altyapıya verdikleri öneme dikkat çekerek, “Son iki yıldır ve özellikle bu yıl altyapıya geçmiş dönemlerden daha fazla önem veriyoruz. Çünkü Türk futbolunun geleceği altyapılardan oluşuyor. Antalyaspor olarak önümüzdeki beş ve on yıllık süreçte altyapıdan iskeletimizi oluşturacağız. Altyapıdan gelen Doğukan ve Bahadır gibi gençlerimiz ilk on birde yer buluyorlar. Bu çok sevindirici. Amacımız bu sayıyı her sene daha da arttırarak alt yapının daha da belirgin olduğu bir Antalyaspor oluşturmak.” şeklinde konuştu.

Oflaz Kemer Kartalları Başkanı Ozan Güven ise 2016 yılında kurdukları kulüple bugüne dek üçü bu sezon, biri geçen sezon olmak üzere dört oyuncularını Antalyaspor altyapısına verdiklerini söyledi ve “Antalyaspor’da yeni bir yapılanma var. Bu altyapı yapılanmasında öncelikle Başkan Ali Şafak Öztürk olmak üzere Antalyaspor Altyapı sorumlusu Sedat Karabük hocamıza ve ekibine teşekkür ediyoruz. Çocuklarımız ile çok yakından ilgileniyorlar.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.