Finali Erken Yapabilirdik

30.08.2021
A+
A-

Ramazan Özaylı yazdı…

Çaykur Rizespor karşısında tam da istediğimiz gibi oldu ve çok önemli bir 3 puanı aldık.

Takım olarak eksiklerimiz olsa da, ofansif futbola uygun ayaklara sahibiz. Cuma günü sahada futbolcular bununla ilgili cevabı verdi. Son düdüğe kadar mücadele edip, disiplinlerini koruyarak çok sıcak bir Antalya akşamında ellerinden geleni yaptılar.

Poli ve Nuri’nin aynı anda sahada olması hem defans hem de ofans bölgesine devamlı müdahalede bulunulmasını sağlıyor. Hücum futbolu yakışıyor kadromuza. Veysel’in de ileri çıkıp gol araması ve ileri çıktığında yaptığı asistle golü bulmamız da gecenin bonusu oldu. 

Oyuna teknik açıdan bakarsak, Ersun Hocayı yalnızca oyuna müdahale zamanlamasında eleştirebiliriz. 70. dakikada oyundan düşmeler yaşanmaya başladı. Oyuncular zorlanmaya başlarken daha erken bir oyuncu değişikliği ile erken final yapabilirdik.  

Lig, uzun ve zorlu bir maraton. Burada yapmamız gereken şey, takımımıza destek olmaktır. 

Son olarak görevli arkadaşlara ve yönetime seslenmek istiyorum. Stattaki ses teknisyeni arkadaşı lütfen uyarın. Galip geldiğimiz zaman müzik çalmayı bırakın ya da bunu biraz erteleyin. Bırakın insanlar özlem duyduğu anları futbolcularla birlikte yaşasın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YAZARIMIZIN DİĞER YAZILARI