Yeni Başlangıç

A+
A-
11 Ekim 2016 09:43

Önümüzdeki sezon bizi çok güzel günler, sevinçler ve başarılar bekliyor …

Her şeyden önce sağlığını kaybetme pahasına takımının başında görevine devam eden, geçen sezon mutluluklar yaşatan değerli hocamız Morais’e bütün emekleri için teşekkür eder, bundan sonraki hayatında da sağlık ve başarı dilerim. Bu karar alınırken hocanın takımın üzerindeki etkisinin neye göre azaldığının da göz ardı edilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Tek suçlu hoca olmamalı. Futbolcuların performansları degerlendirilmeli ve gereken yaptırım ne ise uygulanmalı.

Yeni hocamız Süper Lig’i tanıyan, bir çok takımla bu lige damgasını vurmuş, beyefendi karakter sahibi bir isim. Rıza Hocanın takımın başına geçmesi yeni bir heyecan yeni bir başlangıçtır. Umarım bu başlangıç şehrin ve Antalyaspor sevdalılarının beklentisinin altında kalmaz, kalmamalıdır da.

Son olarak bu şehre ve takımımıza çok büyük bir kazanç ve güç olduğunu düşündüğüm sevgili Başkanımız Ali Şafak Öztürk ve ekibinin de arkasında durulması ve güvenilmesi kanaatindeyim. Bu sezonu hayırlısı ile atlatalım. Önümüzdeki sezon bizi çok güzel günler, sevinçler ve başarılar bekliyor. Marka bir şehrin marka takımını seyretmek ve seyrettirmek için hazır olun.