Hoş Geldin Hami Hocam

1 Aralık 2014 18:52

Öncelikle Hami Hocamıza hoş geldin diyorum. Evet Engin Hocamız gönderildi.  İstemedik gitmesini ama gitti. Artık önümüze bakmamız gerekiyor. Zaten giderken de böyle istemişti Engin Hoca.

Belli ki Hami Hocamız takımda mental ve taktiksel anlamda değişiklikler yapacak. Hafta içi kendisine hoş geldin ziyareti yaparak tanışma fırsatı bulduk. Kendisi zaten takımın durumundan memnun olduğunu, isteklerine karşı hemen elektrik aldığını belirtti. Yani ışık var Hami Hocaya göre.

Denizli maçları bizim için ezelden beri önemlidir.  Maça adeta 1-0 önde başladık. Bu sezon takım, maçlara oldukça hızlı giriyor. Samsun ve Denizli maçlarının başlarında golle tanıştık. Fırtına gibi başlıyoruz da maçların sonuna doğru epey bir düşüş yaşıyoruz.  Bu Hami Hocamın karşılaşacağı en büyük sorun hâlihazırda. Umarım bu soruna çare bulacaktır kendisi.
Hami Hoca henüz ilk maçtan zaten tribünlere kendisini sevdirdi.  Maç bitimi soyunma odasına giden takımı geri getirdi ve galibiyeti tribünlere kutladı. İşte bizim istediğimiz şey bu. Teşekkürler Hami Hocam.

Grup 1966 olarak bu maçta elimizden gelen en iyi desteği  verdik. Her hafta tuğlanın üzerine bir tuğla daha koyarak ilerliyoruz. Maçın devre arasında ve maç sonunda Denizlispor taraftar grubu Yeşil Cephe ile atkı değiş tokuşu yaptık. Grup 1966 olarak duruşumuzu, bize uzatılan  eli boş bırakmayarak bir kez daha gösterdik.

Üç maçlık bir periyoda girmiştik. Denizli, Giresun ve Alanya maçlarından 9 puan alacağız demiştim yakın  çevreme. Bir de bir oldu. Geriye kalan iki maçtan da 6 puan alacağımıza eminim.

İsmail Bulut