Korku Filmi

21 Ekim 2019 08:25

Ahmet Çolak yazdı…

Maçın özeti; farklı bir 11 olsaydı, şunu çıkarıp diğerini oyuna alsaydı gibi laf kalabalığı edip fazla evelemeden, gevelemeden yapacağımız yorum, 90 dakikalık sürede şu olabilir:

Bu haftaki senaryo maalesef korku filmi,

Film Adı: Hayalet Sokağı,

Başrol: 11 Hayalet,

Kenarda Yardımcı Oyuncu: 3 Hayalet,

Yapımcı ve Yönetmen: Baş Hayalet!

Gelelim asıl konuya… Her hafta uyardık, galip geldiğimiz maçlarda bile yazdık lakin gördük ki değişen bir şey yok ve de olmayacak gibi duruyor.

Hocam siz de bu mesleğin içinden geldiniz ve de çok iyi biliyorsunuzdur. Futbolcu CİN gibidir, her şeyi içeriden çözer. Bir bakar iki bakar aaa… Der ki; “Ben kazansam, berabere kalsam, mağlup olsam, 3 atıp 6 yesem de değişen bir şey olmuyor, fazla kasmadan, sıkmadan devam ederim SALLA gitsin” Kulübede oturan da “Ben her idman yarım saat fazla çalışsam, 5 tur fazla atsam hatta ağzımla kuş tutsam yine değişen bir şey olmayacak. Böyle devam edecek, SALLA” der. Bir bakmışsın bunlar seni DUT ağacı gibi bir sağa bir sola sallayıp silkelerken üzerinde hiç meyve kalmamış.

Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) tarafından belirlenen kurallarla futbol oyunu dünyada 17 ana kural üzerinden oynanmaktadır. Yalnız ülkemizde bu kurallara +1 eklenmiştir hocam; futbolda babana bile güvenme!

Artık neşter senin elinde. Sıkı sıkı tut, dikkatli ve özenli bir şekilde kangren olan bölgeden ya serçe parmağı kes bacağı kurtar ya da geçici pansumanlarla devam edip, serçe parmağı kurtaracağım diye bacağı kaybetme!

ETİKETLER: ,