Antalyaspor 6 – 1 Kepezspor
Kırmızı beyazlılar, 4. Eleme Turu’nda Kepezspor karşısında zorlanmadan galip gelmeyi başardı.
![Antalyaspor 6 – 1 Kepezspor](https://sadeceantalyaspor.com/wp-content/uploads/2023/12/antalyaspor6-1kepezspor.jpg)
Bitexen Antalyaspor, Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme Turu’nda Kepezspor’u ağırladı.
Kırmızı beyazlılar, 11. dakikada Holtmann, 43. dakikada Van de Streek’in attığı gollerle ilk yarıyı 2-1 önde tamamladı İkinci yarıda da etkili oyununu sürdüren Antalyaspor; Larsson, Assombalonga ve Bahadır’ın kaydettiği gollerle mücadeleyi 6-1 kazandı. Kepezspor’un tek golü 45+1. dakikada Ozan’dan geldi.
Bitexen Antalyaspor, 5. Eleme Turu’ndaki maçını 9-10-11 Ocak 2024 tarihlerinden birinde oynayacak. Takımımızın rakibi, 8 Aralık 2023 Cuma günü gerçekleştirilecek kura çekimiyle belli olacak.
MAÇ BİLGİLERİ
Stadyum: Corendon Airlines Park
Hakemler: Raşit Yorgancılar, Erkan Akbulut, Kemal Mavi
Bitexen Antalyaspor: Ataberk, Bünyamin (75′ Mevlüt Han), Bahadır, Naldo, Mustafa, Kaluzinski, Van de Streek (46′ Safuri), Holtmann (68′ Ege), Bytyqi (68′ Emre), Larsson (68′ Milosevic), Assombalonga
Kepezspor: Mehmet Mert, Bilal (56′ Serhat), Muhammed Ali (71′ Mehmet Can), Ali (71′ Abdurrahman), Berke, Mehmet (56′ Ahmet), Yılmaz (80′ Hasan), Serkan, Alper, Deniz, Ozan Can
Goller: 11′ Holtmann, 43′ Van de Streek, 64′ Larsson, 72′ 82′ Assombalonga, 86′ Bahadır (Bitexen Antalyaspor) 45+1′ Ozan Can (Kepezspor)
Sarı Kartlar: Bahadır (Bitexen Antalyaspor) Ahmet, Serhat, Deniz (Kepezspor)
Kırmızı Kart: Serkan (Kepezspor)