5. Eleme Turu Kura Çekimi Tarihi Belli Oldu
Kupada 5. Eleme Turu kura çekim tarihi belli oldu.
![5. Eleme Turu Kura Çekimi Tarihi Belli Oldu](https://sadeceantalyaspor.com/wp-content/uploads/2023/10/ztk-logo.jpg)
Türkiye Futbol Federasyonu, Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu kura çekim tarihini açıkladı.
TFF’den yapılan açıklamaya göre, Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu kura çekimi 8 Aralık Cuma günü 14.30‘da kulüp yetkililerinin katılımı ile yapılacak. Kura çekimi A Spor’dan canlı olarak yayınlanacak.
5. Eleme Turu’nda Antalyaspor dışında Adana Demirspor, Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ile 4. Eleme Turu müsabakaları sonucu tur atlayacak 27 takım katılacak. Bu turda müsabakalar 9-10-11 Ocak 2024 tarihlerinde oynanacak.