WinterLeague Convention Hosted by Antalyaspor 2022 Başlıyor

WinterLeague hosted by Antalyaspor etkinliği 18-21 Ocak 2022 tarihlerinde düzenlenecek.

WinterLeague Convention Hosted by Antalyaspor 2022 Başlıyor
17 Ocak 2022 11:48
A+
A-

Daha önce benzeri yapılmamış, Antalya spor turizmine büyük katkı sağlayacağına inanılan WinterLeague projesi, WL Convention etkinliği de eklenerek, “WinterLeague hosted by Antalyaspor” adıyla büyüyor.

Uzun yıllardır Antalya’yı tercih eden futbol kulüpleri, antrenörler, medya mensupları, oyuncu temsilcileri ve scoutlar gibi birçok spor profesyonelinin hem destinasyon hem de birbirleri ile iletişim sağlayabileceği, bilgi ve tecrübe paylaşımı yapabileceği bir mecra bulunmuyordu. WinterLeague Convention, Antalyaspor ile birlikte bu yıl ilkini gerçekleştireceği fuar, forum ve eğitim etkinlikleri sayesinde uluslararası birçok spor profesyonelini Antalya’daki ve ülkemizdeki spor kulüpleri, spor medya kuruluşları, üniversiteler, sağlık hizmeti sağlayıcıları, spor teknoloji firmaları, tedarikçiler ve tüm sporseverlerle buluşturmayı hedefliyor.

WinterLeague Convention, spor ve turizm dünyasının ulusal ve uluslararası önemli isimlerinin katılımıyla, 18 – 21 Ocak 2022 tarihleri arasında Calista Luxury Resort, Belek/Antalya’da gerçekleştirilecek.

Etkinlik programına bu adresten ulaşabilirsiniz.