Berlin Döner Antalyaspor’un Hedefi Sultanlar Ligi

Berlin Döner Antalyaspor’un takım kaptanı Gülcan Tanrıverdi açıklamalarda bulundu.

Berlin Döner Antalyaspor’un Hedefi Sultanlar Ligi
4 Şubat 2020 13:57

Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nde play-off mücadelesi veren Berlin Döner Antalyaspor’un takım kaptanı Gülcan Tanrıverdi açıklamalarda bulundu.

Takımın son haftalarda aldığı başarılı sonuçların takım içindeki mükemmel uyumla gerçekleştiğini söyleyen Gülcan Tanrıverdi, tüm takımın oyunun içinde olduğunu ve herkes hata yapan arkadaşını desteklediği için hep birlikte ayağa kalktıklarını ifade etti.

Şu an sonuna kadar mücadele eden ve maçı kazanmak için varını yoğunu ortaya koyan bir takım olduklarını vurgulayan Tanrıverdi, takım olarak bu sezonu 1. Lig’e uyum sezonu olarak gördüklerini ancak maç kazandıkça hedeflerinin büyüdüğünden bahsetti.

13 yaşında voleybol oynamak için şehir dışına çıkmış bir sporcu olduğunu kaydeden Berlin Döner Antalyaspor Kaptanı, “Antalya’ya dönüp kendi şehrimde, ailemin, akrabalarımın, arkadaşlarımın ve en önemlisi hemşerilerimin önünde maç yapmak en büyük hayalimdi. Bana ve arkadaşlarıma bu fırsatı veren yöneticimiz Alp Özel ve kulübümüzün hayalleri bizim de hayallerimiz oldu. Antalya ve Antalyasporumuz için, Antalya’nın kızları ile Sultanlar Ligi’ne kadar planlanan programın sonuna kadar içinde olmak şu anda tek dileğim” diye konuştu.